Birine durduk yere naneli sakız vermek

Kavunlu da olabilir. Böyle konuşmanın ortasında alakasız yerde böyle birşey yapmak, ağzın kokuyor anlamına mı gelir?

Gelmiyorsa böyle anlamak garip mi?

evet o anlama gelir

  • GibsonRules  (22.01.14 09:46:50)
Kendisi çiğnerken ikram ediyorsa o anlama gelmez.
Çiğnemiyorsa sıkıntı.

  • cakabo  (22.01.14 09:47:05)
boyle bir sey olabilir de olmayadabilir.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (22.01.14 09:47:14)
aynı anda kendisi de alıp çiğniyor.

  • dahili meddah  (22.01.14 09:48:02)
Sabah sabah veriyorsa kesin kokuya önlem almak istiyordur.

  • redeath  (22.01.14 09:48:38)
cakabo+1
yanındasın diye belki ikram etmiş olabilir

  • rock n roll  (22.01.14 09:48:54)
Ben yapacak olsam böyle bir hareketi paylaşım amacıyla yaparım. Karşıdakine sormadan ağzına bir şeyler götürmek doğru değil.

  • japon askeri  (22.01.14 09:49:58)
Belkide öpüşmeyi anlamlı kılmak istiyordur :)

  • redeath  (22.01.14 09:50:52)
@redeath; hüseyin'le hiç öpüşmedik :)

  • dahili meddah  (22.01.14 09:51:51)
ben sürekli sakızla gezen biri olarak kendim her kullandığımda yanımdakilere de teklif ediyorum. alıyorlar genelde. hiç ağızları kokuyor diye de düşünmedim.

  • ozdek  (22.01.14 09:55:20)
Hüseyin o zaman konuşma mesafesini yakın tutuyor, bence sende yarın diş fırçası hediye et anca geçer hesabı :)

  • redeath  (22.01.14 09:57:19)
kendisi de cigniyorsa "agzin kokuyor" anlamina geldigini sanmiyorum. surekli sakiz tasirim, cigneyecegim zaman ikram ediyorum. agzi kokana bile cok bariz olur diye cikarip "al sunu cigneyiver itogluit" demiyorum.

  • der meister  (22.01.14 09:59:41)
yahu mevzu şu aslında, diş bakımına çok dikkat ederim, geçenlerde hatta yine temizlettim, çürüğü eksiğini tamamlattım. koktuğunu da ne hüseyin'den ne de başkasından duymadım ama bana saçma geldi bir anda sakız vermek. ne alaka yani:)

  • dahili meddah  (22.01.14 10:00:20)
kendi çiğnerken ikram etmiş olabilir yazmışlar ama sen yine de kokuyor olarak algıla ekstra özen göster :) yalnız fikir süpermiş. bundan sonra yanımda nefes kokusunu bastıran türden sakızlar taşıyıp kokana vericem, haa bir de şu ayrıntı geldi aklıma; önce sana verip sonra ayıp olmasın diye kendi ağzına da atabilir. yine de kokuyor gibi yani :D :D

  • nickbulmaktazorlaniyorum  (22.01.14 10:14:03)
toplu bir manyaklık ürettik dostlarım, hayırlı olsun:)

  • dahili meddah  (22.01.14 10:15:59)
bazen bi naneli sakız, sadece bi naneli sakızdır. - ahmet mete freud

o zaman birine parfüm hediye etmek de "leş gibi kokuyorsun, sık şunu" mu demek? ahah. yani olabilir aslında, durduk yere naneli sakız uzatmak bu manaya da gelebilir ama, gelmeyebilir de.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (22.01.14 11:18:44)