digiturkplay

giriş üyeliği denen 1 tl lik bişey var üye olayım dedim ama sonra donanımhaber'de "aman onlara bulaşmayın, "digiturk e elini veren kolunu kaptırır" gibisinden yorumlar okudum, bu 1 tl lik üyeliğin iptalinde bile sıkıntılar olabiliyormuş. var mı kullanan ve bilgi verebilecek arkadaşlar?

kesinlikle bulaşma... neden sorma bulaşma...

  • senbanabakma  (21.01.14 09:51:10)
bulaş ne olacak ben premium üyeyim ve lig tv var, sıkıntı yok..

  • redeath  (21.01.14 10:24:04)
izlediğin sürece sorun yok iptal aşamasında çirkefleşiyorlar.

  • godsparticle  (21.01.14 10:25:42)
abartmayalım lütfen. 2 yıldır kullanıyorum digiturk play. birkaç maçta sıkıntı çıkardı, onun dışında bir şey yok. İptal ettirmek isteyen adam ettirir.

  • himmet dayi  (21.01.14 10:30:55)
internetteki şikayetleri biraz araştırırsan başına neler gelebileceğini az çok anlayabilirsin. abartı falan katmıyorum bak. sadece bir iki link vericem. sen kendin oku.

eksisozluk.com

www.alosikayet.com

www.itusozluk.com

www.sikayetvar.com

www.r10.net

www.chip.com.tr

yazarkafe.hurriyet.com.tr

www.sikayetim.com

www.sikayetce.com

www.aytaccici.com

www.sikayetmatik.com

www.hukukevi.net

www.fullmmo.net

forum.donanimhaber.com

www.facebook.com

www.sikayetyolla.com

birsikayetimvar1.blogspot.com.tr

www.sikayetle.com

ve daha yüzlerce şikayeti google'dan bulabilir fikir sahibi olabilirsin.
  • godsparticle  (21.01.14 10:40:08)
Digitürk içinse evet sıkıntı; ama digiplay sıkıntı yapmadı bana.

  • redeath  (21.01.14 10:48:30)
sayelerinde kredi kartı bilgilerim çalınmış.
yurtdışı kaynaklı bir siteden alışveriş yapılmış (3000tl kadar)
bankamın uyarısı sonucu kurtuldum...
adamlara ilettiğimde hiç ilgilenmediler, normal karşıladılar.
bulaşmayın derim
  • livaneli kadir  (21.01.14 10:50:11)
Hakkında şikayet olmayan bir marka söyleyebilir misiniz? Varsa öyle bir marka tüm servetimi yatıracam oraya.

Digiturk hakkında diğer firmalara göre fazla şikayet var, evet. Ama konu 1 tl'lik üyelik iken "sakın bulaşma, elini verek kolunu kaptırır" demek abartmanın dik alasıdır.
  • himmet dayi  (21.01.14 10:58:54)