[]

Chrome - Müzik Çalarken Her Harekette Takılma Sorunu

Şimdi belki başlıkla sorunum anlaşılmadı ancak şunu söyleyeyim;
arka planda müzik çalarken her sitede gezindiğimde, her farklı sayfaya tıkladığımda o müzik tıkanıyor.

Sorun ya da çözümü nedir?

Bilgisayarım da dandik değil, gayet iyi ve güçlü bilgisayar...

Şimdiden Teşekkürler...

 
@cigerdelen

Her güncellemede bu sorunun çözülmesini bekliyorum. 3 güncellemedir böyle. Dedim en sonunda; benim pc'de sorun var. Ama demek ki hala yeni güncelleme beklememiz gerekecek.

Bir çözümü varsa da söylenirse iyi olur.
  • karamuratbenim  (20.01.14 21:21:02) 
aaa aynı problem bende de mevcut. youtube sekmesinden farklı bir sekmeye geçtiğim vakit mütemadiyen takılıyorken youtube sekmesindeyken gayet akıyor video.

ben de bilgisayardan olduğunu sanmıyorum. peki neyden dersen onu da hiç bilemiyorum. en azından yalnız değilsin. öyle yani..
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (20.01.14 21:27:25) 
ben de de var aynı sorun. html playerda dinliyorum. onu flash player'a çevirip denemek lazım ben de şimdi deneyeceğim.


  • oldu görüşürüz  (21.01.14 01:26:00) 
chrome beta denediniz mi?


  • wiillii  (21.01.14 02:25:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.