vodafone kredi kartıyla kontör yüklemek imkansız mı?

teyzeme kontör alıcam ama olduramadım.

vakıfbank kredi kartımda limit yok
akbank online işlemler de kredi kartından ödetmiyor niyeyse...

vodafone online işlemlere kaydettim "sistem geçici olarak hizmet dışı" diyor şimdi, lan kaydetmeden önce deseydin bari...

bu mereti yüklemek için bi yer yok mu yahu şöyle kart numaramı gireceğim ve kontör gelecek?

olmadı atm'ye gidicem... ne zormuş...

genel bir sorun var galiba 1 saat evvel bende yüklemeye çalıştım işlem gerçekleştirilemiyor dedi.

  • fasyhbyz  (20.01.14 14:01:28)
akbank atmsinden de yapamazsın. vodafone bayii de ne diyor?

  • insect  (20.01.14 14:01:52)
1 saat önce halkbank internet şubesi kullanarak kontör yükledim. bi sorun yaşanmadı. anında geldi yüklendi mesajı.

  • vfgerty  (20.01.14 14:08:51)
@insect: akbank atm'sinden niye yapamıyorum?

bayiye gitsem doldururlar ama di mi artık? (çüş)

internet şubesinde sıkıntı yok ama hesapta para yok...

vakıfbank'ta da limit yok...

vodafone'u aradım. 7010'u ara ama yıllık ücret almasınlar dikkat et minvalinde bi şey dedi tırstım. teyzeme kontör yüklicem alt tarafı...

pehh turkcell olsa 10 değişik yerden yüklemiştim şimdiye...
  • supergirl  (20.01.14 14:27:46 ~ 14:28:24)
tamam tamam açıldı şimdi yükledim, sağolun...

  • supergirl  (20.01.14 14:38:48)