Bu manyaklığı açıklayabilecek olan var mı?..

(git: 721180) somut bir cevap değil de yorum yapılacak duyuru açıp sadece beğendiği cevabı tikleyenleri bile anlayabiliyorum da bu nasıl bir ruh hastalığı lan? tik mik sorun değil de anlamaya çalışıyorum böyle denişik adamları

beğenmemiştir belki kitabı. salla gitsin, nabıcan tiki miki.

  • klassno  (19.01.14 22:30:21)
şöyle bi bakıp beğenmemiştir belki. mesela o linke tıklayınca tanrı sorgulaması filan diyor hemen ilk entry'de ondan kıllanmıştır belki kimbilir. ya da belki sana gıcıktır bi şekilde.

ama o kitap güzel. ben de çok severim :)
  • tepedeki psychedelic adam  (19.01.14 22:30:35)
Dalga geçtiğini düşünmüştür, bu yüzden de beğenmemiştir, teşekkür etmek istemememiştir.

  • aychovsky  (19.01.14 22:31:31)
Buna bende cevap bekliyorum,dün harbiden kafama takılmıştı. Belki "esrar" falan geçiyor diye yanlış anlamış olabilir.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (19.01.14 22:32:06)
benim de aklıma dalga geçtiğimi düşündüğü geldi ilk. ama o kadar bkz vermişiz la bi' tıklamıştır heralde diye düşündüm, bu seçeneği eledim.

sonra evet tanrı sorgulaması göze çarpıyor entrylerde, heralde şakirt dedim. ama şakirt adamın lise öğrencilerine kitap hediye etmek için duyuru açacağını da hiç sanmıyorum. şakirt olsa gider şakirt kitabı verirdi zaten.

yemin ediyorum hayat enerjimi sömürdü bu adam, dünden beri tek gündemim bu...
  • ack3000  (19.01.14 22:36:49)
burada 1 tik icin yaygara koparan, gordugum 65536. kisisin canim kardesim. bu kadar onemli mi tik atip, atmamasi ?

  • sterimar  (19.01.14 22:46:27)
bende olsam çok uyuz olurdum. siktir et boşver. al karalisteye

  • killerbee  (19.01.14 22:47:00)
bak mesela kendi cevabina ve baskasinin cevabina tik atip benim cevabima tik atmamis burdaki arkadas

(git: 704597)

http koymamisim linkin basina, o yuzden copy paste yapmaya usendi herhalde diye dusunmustum ben de.. halbuse gayet dedigi amaca uygun, benim yillardir kullandigim bi site yani..

edit: sozluk kullanicilarina acikmis duyuru sadece kusura bakma farketmeden koymusum linki..
  • buzzlightyear  (19.01.14 22:47:30 ~ 20.01.14 00:53:04)
@sterimar yahu yok duyuruda 2. günüm değil ki bi tik gelmedi diye yaygara koparayım. sadece nedenini anlamaya çalışıyorum, beynimi ele geçirdi adam. yoksa tik mik tabii önemli değil. hani kızın biri çıkıp "sizce biz olur muyuuuz" diye duyuru açıyor, hayır olmazsınız deyince tiklemiyor falan. tamam onu da anlıyorum. ama bu adamı bulup "abi yalvarırım nedenini söyle" demek istiyorum, kafayı yedim bunun yüzünden...

@buzzy Aradığınız şey bulunamadı, belki de hiç olmadı:( şimdi verdiğin linkte bir şey olmadığı için ben de seni tiklemicem...
  • ack3000  (19.01.14 22:51:38 ~ 22:53:42)
sözlükteki başlığının ilk entrysinde "tanrı sorgulamasına girişmek için birebir" cümlesini görünce rahatsız olmuş olabilir.

  • birisi.  (19.01.14 22:53:20)
bence de tikleme hatası olmuştur. geç tepki veriyor ya bazen... iki kere tıklamıştır filan..

  • supergirl  (20.01.14 01:38:03)
sanmıyorum. çünkü ben ruh hastası mısın kardeş diye editledikten sonra cevap verenler oldu. görmüştür/fark etmiştir heralde

  • ack3000  (20.01.14 02:28:15)