sporla popo büyür mü ki?

şu instagramın ünlü popolu kızı var ya ( instagram.com ) bir tane fotoğraf paylaşmış:
distilleryimage9.ak.instagram.com

sporla popo bu kadar büyür mü gerçekten? hangi hareketlerle büyür?

squat tam anlamıyla bunun için yaratılmış. bu arada ne popoymuş öyle ya :O:O:O:O

ekleme: yalnız bu arkadaşın beli de bayağı ince. öyle böyle değil. o da kalçayı gözümüze sokuyor.
  • armagan  (19.01.14 14:11:59 ~ 14:15:14)
daha önce bana squat bacak çalıştıran hareket demişlerdi yani popoya da faydası varmış ama asıl amacı bacak çalıştırmakmış benim bacaklarım yeterince kaslı yapıya sahip olduğu için kalınlaştırmak istemiyorum. sadece popo hedefli hareketler var mı bildiğiniz?

  • yue  (19.01.14 14:19:16)
squat. squat . squat.

  • necrolyte  (19.01.14 14:28:35)
Benim de idealim kendisi, evet olmasına olunuyor squata abansam böyle olurum kum saati gibi, ama quadlar da belirginleşiyor ona bi çözüm bulamadım. Bacağı kalınlaştırmadan yapması çok zor, izole bir hareket değil çünkü. (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

  • princess 0f suburbia  (19.01.14 14:33:08 ~ 14:33:52)
yaa o kız squat yapmıyor dostlar squat öylee olmaaaz. instagram ne kadar yalan bi dünya böyle.

  • tek millet tek dil tek yuzuk  (19.01.14 14:44:34)
pilates yaptığım zamanlarda büyümüştü biraz ama bu ablanınki çok enteresan bişey. çekiciyle itici arasındaki çizgide ama götü çizgiden büyük olduğu için biraz itici. karikatür gibi. yani otobüste yolda falan poponu milletin ağzına niye sokasın ki? bide biraz araştırdım squat yapacaksan önce bi yerlerden biraz öğrensen iyi olurmuş

  • blossom  (19.01.14 15:01:52)
iğrenç lan böyle götüm olsa ekmek almaya bile çıkmam. bide gerine gerine foto paylaşmış.

squat falan bilmem de makasla falan sıkılaşıyor işte. bu kadar olur mu bilmem. genetiktir bununki halasınınki falan da büyüktür.
  • madeleine elster  (19.01.14 15:01:57)
2 yaşımdan beri squat yaparım bu da ispatı:
apacheathlete.files.wordpress.com

  • tek millet tek dil tek yuzuk  (19.01.14 16:46:19)
poposu zaten güzelmiş üstüne squata abanmış. bu arada biraz da kalf çalışsa ya benim için biri mesaj atsın söylesin :3

  • groovettyn  (19.01.14 18:54:47)
bulamadım şimdi, en geç yarın akşama bir şey paylaşacağım ben de squat ve sporun bopoya faydaları konusunda.

  • zazazaraeta  (19.01.14 18:58:51)
bana biraz inanılmaz geldi acikcasi özellikle 2010 yilindaki fotosuna gore. sadece sporla bu kadar buyumez sanki.

  • yue  (19.01.14 19:57:39)
Büyür. Oraya özel izolasyon yaparsan uzun süreler, vücut illa ki tepki verecektir.

  • arnold schwarzeneger  (20.01.14 08:10:30)
@arnold oraya ozel izolasyon derken?

  • yue  (20.01.14 11:16:08)
sevgili butt severler;
sanırım bu kızın poposu gerçek değilmiş, implant diyorlar :/ burnu da estetikmiş zaten, "brazilian butt implant" diye araştırınca benzer örnekler çıkıyor karşınıza.

şurada elemanlar tartışmışlar gerçekte görenler falan var, anladığım kadarıyla çoğu fake diyor:
forum.bodybuilding.com
  • yue  (08.04.14 16:47:09 ~ 16:50:27)
ulan bi tane kafası çalışan adam yok şurada hakkaten.

squatla göt öyle olmaz. senin götün hiç bi zaman öyle olmaz. istersen 25 yıl boyunca squat yap. genlerinde yoksa yoktur. sporla bi şeyler katarsın da fark edilecek bir şey olmaz, en fazla küçülür götün ufacık kalır.

düz götlülere de her zaman talip vardır. üzme kendini.
  • pampalar  (08.04.14 16:51:02)
pampa taam vurma ya. fotolara kandık kız 4 senede ne göt yapmış dedik affet.

  • yue  (08.04.14 16:56:09)