öğrenciye part time iş konusunda (eskişehir)

merhaba. geçen yıl bir arkadaşım sayım işine gidiyordu. akşam 20-21 saatlerinde mağazalara gidip geceye kadar sayım yapıyorlardı. haftada 2-3 gün gidiyorlardı hatırladığım kadarıyla. aylık olarak paraları yatıyordu. bu tip bir işi nasıl bulabilirim? ya da en azından bulabilmek için neler yapabilirim? buna benzer başka ne tür işler yapabilirim? bu işleri bulabilme şansım nedir? ya da şansımı arttırabilmek için neler yapabilirim?

aklınıza gelen her türlü öneriyi dillendirebilirsiniz. her türlü öneriye açığım.

yüksek bir gelir beklentim yok kesinlikle. aylık 300-500 arası bir rakama gerekirse haftada 3 günden fazla çalışabilirim. akşam saat beşten sonra her türlü işi yapabilirim.

not: anadolu üniversitesi öğrencisiyim.

özel ders
barmenlik/barmaidlik
kariyer.netten (ve diğer ik sitelerinden) güzel bir cv ve mutlaka ön yazı ile birlikte mağazalara başvurabilirsiniz.
bir alternatif de çağrı merkezi
  • jimjim  (19.01.14 11:23:11)
secretcv den guzel ajans işleri de düşebilir. oraya da üye ol bence.

  • jangbogo  (19.01.14 11:46:10)