yardim!!!! arkadaslar son otobusu kacirdim

Taksimden esenler otogara taksi disinda bu saatte nasil gidebilirim. Otogardan Metro'nun servisiyle evime ulasmayi planliyorum.
Evim basaksehirde. Yardiminizi bekliyorum.

Var ama pamukkale alibeykoyw goturuyormus isime yaramiyor. Diğerleri ise kapali.

  • karsinin aksisi  (19.01.14 00:58:27)
o zaman hafifce mecidiyeköy'e doğru yürü.en fazla 45 dk sürer yavaş yavaş yürüsen.oradan metrobüsle bir şekilde ulaş artık.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (19.01.14 01:00:12)
Metrobuste sefakoye var en yakin .oradan basaksehire yürümek intihar olur.

  • karsinin aksisi  (19.01.14 01:01:17)
taksi illa ki kullanacaksın.

normale taksim metrodan mecidiyeköy oradan da metrobüsle mertere merterden metroya şeklinde gidecektin.Ama şu saatte metro olmayacağına göre illa ki taksi kullanacaksın.
  • gorki  (19.01.14 01:03:02)
bi taksi tutup kaçırdığın otobüse yetişseydin keşke...

  • kakao  (19.01.14 01:05:27)
Taksiye param yetmez.
@Postmodern dediğin mantikli. Ama adam bilet almami istedi bende ciktim :)
Taksimden direk otobüs bulamaz miyim ya otogara?
  • karsinin aksisi  (19.01.14 01:07:50)
abi zaten 5 saat sonra sabah olacak :) bence otur bir bara sızana kadar iç..hiç stres yapma.Bakarsın iyi muhabbet denk gelir.

  • gorki  (19.01.14 01:09:22)
Ben cebimde sadece otobus parasi ve 15 tl varken taksimden mecidiyekoye yurudum iki saat gecenin 2sinde. Metrobuste birine bastim allah razi olsun para almadi ogrenciydi halimizden anladi heralde. Merterde inip taksiye bindim insallah 15 tlyi gecmez diye. Gecmedi de ama otobus yoktu sabah 5e kadar bekledim amk. O yuzden siktir et taksimde takil sabah olunca gidersin.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (19.01.14 01:20:15)
Cebinde 20 lira varsa aksaraya git dolmus ile, ordan da taksiyle gotururler otogara bence. Ama bu saatte aksaraya gitmek de ayri bi intihar. Yok mu kimse oralarda yahu?

  • youshookmeallnightlong  (19.01.14 01:23:33)
Bi de capa'dan da servisler kalkiyor diye biliyorum. Dolmuslari kullan derim ancak cok tehlikelidir bu saatte aksaray capa filan.

  • youshookmeallnightlong  (19.01.14 01:26:53)
20 lira varda aksaray sikinti ;)
Ya 4.30 otobüsü varmis basaksehire hic kasmadan onu bekleyin dimi?

  • karsinin aksisi  (19.01.14 01:28:40)
hiç kasma bekle. gir mcdonalds a vur kafayı 2 saat veya bi gazete mazete dergi falan bul oku.

  • raskolnikov2  (19.01.14 01:31:32)
Çapanın nesi tehlikeli lan gel bende kal.

  • eurhka  (19.01.14 01:32:02)
evet oyalan biraz oralarda. o otobüsün yazın 2'de 3'de falan seferleri vardı yanılmıyorsam ben binmiştim 2'dekine fakat kaldırmışlar heralde artık senin şanssızlığın.

  • peh peh peh peh peh peh peeeh  (19.01.14 01:32:59)
Haci burgerdaydim orayida kapattilar simdi a.q ama hepimiz ayni kafadayiz gördüm şuan onu :)
@Eurhka ciddi misin lan :)

  • karsinin aksisi  (19.01.14 01:33:57)
burgerin yanındaki simit sarayına git bi çay al otur orası kapanmıyodu yanlış hatırlamıyorsam.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (19.01.14 01:35:12)
Git Nevizadeye feride bar var sahibi arkadasım burda yazar o da bugun gelecektim hastayim diye evdeyim. Orda otur bira istersen bira ic ben ismarliyorum sana. Orda vakit geçir iste bi sekilde yukarı kat bos oluyor koy kafayı uyu istersen de.

Gideceksen yaz ariyim arkadasımı haber vereyim
  • eurhka  (19.01.14 01:41:02)
Geleceksen bana da gelebilirsin bu arada sıkıntı degil iki seçenek sundum saba

  • eurhka  (19.01.14 01:41:41)
@eurhka çok çok çok tesekkur ederim. 4.30otobusune beklemeye karar verdim.

  • karsinin aksisi  (19.01.14 01:48:17)
Tamamdir, iyi sabahlar diliyorum sana sıkıntı çıkarsa feride bar'a git Nevizade mask'in ust katı herkes bilir mask'i orda Uğur'u sor çalışanlara durumu anlat can yönlendirdi de eksiduyurudanim de aktif o da burda.

Haydi selametle
  • eurhka  (19.01.14 01:51:11)
taksimden bakırköy dolmuşlarına bin veya mecidiyeköye yürü oradan metrobüse bin ve merterde in. burger kingin arkasındaki yoldan metroya paralel olarak "dümdüz" yürü. en fazla 1 saatte otogara varırsın.

metro yolu sürekli solunda olsun, yol zaten ona paralel gidiyor. kaybolman imkansız.
  • yemrem  (19.01.14 01:54:17 ~ 01:57:45)