[]

dergimiz için gönüllü grafik tasarımcı aranıyor

Merhaba,

Bir dergi çıkarmayı düşünüyoruz edebiyat ve sosyal bilimler ağırlıklı fakat tasarım konusunda tek bir bilgiye sahip değiliz. InDesign vs gibi yayımcılık programlarında iyi olduğundan ötürü sana ihtiyacımız var.

Biz izmirdeyiz, sen de izmirdeysen gel birlikte el atalım şu işe olmaz mı?

 
öğrenci olduğumuzdan ve kar amacı gütmediğimizden olabilir.


  • mohandas76  (19.01.14 00:37:04) 
okuldan bulsananıza panpi, hem o da katılır girişime.


  • insect  (19.01.14 00:42:44) 
okulda da yazı astık etrafa da bakalım.. bu işler genelde gönüllülük esasına çok dayanamıyor, farkındayım, çok da umudum yok zaten ama belki yardımcı olmak isteyen bir arkadaş çıkar diye açtım duyuruyu, bir ihtimal..


  • mohandas76  (19.01.14 00:50:43) 
haklısınız ama biz de zaten daha çok bu arkadaş grubunun bir parçası olabilecek, dergiyi sahiplenebilecek bir insan arıyoruz, biliyorum zor fakat aramaktan ne çıkar :) güzel temennileriniz için de ayrıca teşekkür ederim.


  • mohandas76  (19.01.14 01:34:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.