casio g shock lar apaçi saati mi?

merhaba arkadaşlar bu saatlere bakış açınız nasıl apaçimi gibi mi, çocuk saati gibi mi yoksa güzel mi yorum bekliyorum.

www.konyalisaat.com.tr

12 yaşındayken takıyordum.

  • baldur  (18.01.14 23:16:34)
çocuk saati.

  • volkanaydin152  (18.01.14 23:19:26)
bunu alacağına casionun asker saatini al en azından hipster durur.

  • zebragibi  (18.01.14 23:21:19)
bencede tam çocuk saati ama beğenen var mı merak ettim, bir sürü modeli varda illaki alıcısı vardır.

  • allahinadiylaoku  (18.01.14 23:23:18)
www.traxnyc.com

şu modelini gayet severek ve beğenerek kullanıyorum. diğer çoğu modelinin de hastasıyım, dünyada da hastası ve fanı baya çok olan bi saat. çoluk çocuk saati değil kesinlikle.
  • nerdeyim ben  (18.01.14 23:33:22)
Apaci degil de cocuk saati.

  • halitkin  (19.01.14 00:06:41)
Çocuk apaçilerin saati...

  • naughtyfisherman  (19.01.14 00:07:26)
ben 14 yaşımda takıyordum 27yim hala takıyorum.
harika bence..
cocuk saati diyenler cahil bu konuda.
bu saati takan adam iyi adamdır.
  • partizan  (19.01.14 00:29:05)
öncelikle; saat fena değil fakat daha güzellerini bulabilirsin.
sonralıkla; g shocklara çocuk saati diyen insanla(!) diyaloga girme. sadece saat konusunda değil, hiçbir konuda girme.

vacheron constantine'den swatch'a kaç saat kullandım bilmiyorum, saymadım. fakat gshock'un yeri çok ayrı. şundan var bende; img.photobucket.com

spor kıyafetler ile müthiş uyum yakalıyor. yakında kırmızı renklisinden alacağım bir tane de.

insanlar klasik kıyafetlerle de spor kıyafetlerle de klasik saat taktıkları için g shocklara bok atabiliyorlar. kale alma.
  • papillon7  (19.01.14 02:01:53)
g shocklara laf ettirmeyenlere sorum var: bu saatin ne özelliği var da bu kadar hayransınız bunlara? g shock sevenler kusura bakmasın ama tip olarak pazarlarda 10-15 TL'ye çocuklara satılan ben10 saatlerinden bir farkı yok.

lütfen bu cahili aydınlatın. neymiş bu g shockların hikmeti?
  • yemrem  (19.01.14 02:12:32 ~ 02:17:58)
çocuk saatiyle alakası yok kesinlikle, tarz meselesi.

misal arkadaşımda şundan var;
is4.revolveclothing.com
gayet şahane, yakışıyor ona. mütemadiyen spor giyinir çünki.

klasik giyineceğin vakit metal kordonlu takarsan işi öğrenmişsin demektir.
linkteki modelin çeşitleri mevcut göz gezdir derim.
özetle gayet hoş.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (19.01.14 02:21:14)
bizim zamanımızda çok afbuyurun zengin pici saatiydi. bizim zamanımız dediğim 94-95

  • tek millet tek dil tek yuzuk  (19.01.14 02:24:10)
yok herkes çocuk saati diyenlere bok atmışta, çocuk saati gbi duruyor arkadaşım bilmiyorum g-shock falan ama gördüğümde yapıştırırım çocuk saati diye. adam sordu cevapladım. ama bak teoridefeminist arkadaş paylaşmış al sana saat hangisi daha güzel ? bu da mesela benim kullandığım saat www.skywatches.com.sg

  • volkanaydin152  (19.01.14 12:39:52 ~ 12:41:57)
çocuk saatimi, saçmalamayın. g-shock modellerinin hedef kitlesi askerler ve doğa sporları ile uğraşan insanlardır. pahalı modelleri çok çeşitli özellikler içerir.

pilotlara, denizcilere vs göre çeşitli özellikler barındıran modeller var. çeşitli modellerinde pusula, gps, barometre, yükseklik ölçer, ay döngüsü, sıcaklık ölçer vs tonla özellik barındırıyor.

klasik modelliri bile çok dayanıklıdır;
www.gshock.com
  • game of thrones  (12.02.15 19:35:56)