Gaming mouse tavsiyesi

*Örgülü kablolu olmalı.

*Boyut olarak küçük yada orta olmamalı mümkünse büyük olsun daha önemlisi
ergonomik olması.

*Ağırlıkları çıkartılıp eklenebilir olmalı.

*DPI ayarı değiştirilebilir olmalı(max 2000 dpi yeterli ama 3600'de olursa itiraz etmem.)

*3-5 ay sonra dış yüzeyi soyulmasın.

*Altındaki teflon ayaklar sıkıntı yaratmasın.

Tüm bunları 60 tl'ye karşılayacak bir mouse var mıdır bildiğiniz? =)

logitech x7 geldi aklıma?
edit: a4tech

  • kibrit kutusu  (18.01.14 14:44:44 ~ 19.01.14 14:31:53)
@kibrit kutusu

x7 a4tech'e ait ama onun da üst tarafında bir süre sonra soyulmalar vs oluyormuş.
  • rtyu  (18.01.14 15:06:57)
soyulma oluyor ama en fiyat/performans ürünü gerçekten ben memnunum. soyulmalar da öyle pul pul olmuyor yani fark etmiyorsunuz soyulduğunu ortalık kir pislik olmuyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.01.14 17:07:33)
steelseries sensei raw. gerçi bi tık yukarıda fiyat olarak ama 2. elini 100 bandında bulabilirsin. ek ağırlığı yok.

  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (18.01.14 17:26:43)
logitech g9x. ele oturuşu güzel.(iki seçenek var kutu içinde) istediğin özelliklerin hepsi var.
www.youtube.com

  • hasmetizm  (18.01.14 19:06:06)