[]

çamaşır makinesi alıcam ama hangisi?

Hangi marka, hangi model hiçbir bilgim yok. 600-700 civarında olsun fiyatı. Şu sıralar bi kampanya neyim varsa onu da söyleyiverin.

n'apim ben? :)


 
Model falan bilmiyorum ama samsung aldım ben 4 yıldır tık etmedi tavsiye ederim.


  • naughtyfisherman  (18.01.14 13:06:48) 
bosch/siemens alman malını tercih etmek gerek. iki evdede bosch var daha sorun yaşamadık 4-5 yıldır.

daha önce de arçeliğin bosch motorlu ürünlerinden 20 sene falan kullanmıştık oradan düşünebilirsin dayanıklılık durumunu.
  • terlikli cita  (18.01.14 13:18:21) 
bosch pahalı. profilo veya samsung al


  • sttc  (18.01.14 14:28:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.