baileys sıcak nescafe ile içilir mi ? veya nasıl içilir ?

sek tadı güzel gidiyorda alkol tadı nebiliyim hala alışamadım evde nescafe var sıcak su ile onu yapabilirim sıcak ile gitmez diyorsanız soğuksuda nescafe yapip öylemi karıştırmam gerekir ?

sıcak nescafe ile daha iyi gider.

  • nerdeyim ben  (16.01.14 22:59:08)
sıcak nescafe ile çok iyi gider. ölçü olarak da 1/5 oranı iyidir bence.

  • emfuzi  (16.01.14 23:04:11)
nescafe ile yaptım bardağın yarınsından biraz fazlasına kadar doldurudm üstüne kesin 3-4 kapak koymusumdur yani kapak hesabı ile koymadım aynı şeyi sıcak çikolata veya soğuk içecekler içinde deneyebilirmiyim ?

  • Kozmik_Rakun  (16.01.14 23:10:03)
deneyebilirsin. hatta daha az da koyabilirsin.

hatta hare diye bir likör var. yerli. bunun beyaz çikolatalısı, mocha'lısı falan var. tavsiye ederim. türk kahvelisi bile var. maçiyato bile var.
  • emfuzi  (16.01.14 23:18:20)
sözlükten ilginç şeyler cıkıyor geçende viskiyi ice tea ile karıştır demişlerdi gerçekten iyi oluyodu 2ci bardakta bayıyor ama koladan daha iyi nebiliyim alkol tadına alışamadım ama seviyorum böyle çakır olmayı tabi hiç bir şey buz gibi biranın tadını vermiyor ama :D

  • Kozmik_Rakun  (16.01.14 23:20:54)
sıcak sütle de iyi gider.tavsiye

  • melodica  (17.01.14 02:44:12)
nesquiklisi favorim. çocuk gibi nesquikli süt içiyorum evet.

  • rexex  (17.01.14 04:38:22)