Mini etek giyince kendini iyi hissetmek?

Diye bir şey varmı ya
Bugun ofıse gelen bankacı kadın bizim muhasebeci kıza anlatıyordu böyle bişey
Dogrumu bu gercekten yahu

özgüveni şişirir. çöp olsa millet bakar çünkü mini etekliye.

  • japon askeri  (16.01.14 22:16:40)
bence tam tersi milletin öküz gibi bakıyor olması kötü hissettiriyor.

  • sistem enkazı  (16.01.14 22:18:32)
mini etekle ilgisi yok. insan sevdiği şeyleri yapınca iyi hisseder.

mini giymek aracı olur bu hisse, o kadar.
  • lejant  (16.01.14 22:18:46)
birileri mini etek giyince ben de kendimi iyi hissediyorum.

  • vfgerty  (16.01.14 22:19:39)
sistem enkazı+1

  • proculianus  (16.01.14 22:19:58)
her kadın ilgiden hoşlanır. hatta her insan ama kadınlar daha çok.

her kadının da istediği ilgi tipi farklıdır. kimi bakılmasını ister kimi birkaç hoş söz kimi başka bir şey vs. mini etek bakışları üstünde topladığında mutlu olan kadınları iyi hissettiren bir şey.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.01.14 22:19:59)
aynısı fön çektirmek, ya da saçını yeni beğendiğin bir renge boyatmak ya da makyaj yapmak ya da yeni aldığın bir kıyafeti giymek için de geçerli. kendini güzel/alımlı/çekici bulmanı sağlıyor, sen de iyi hissediyorsun. tam tersi bir örnek olarak sabah kalkıp alnının ortasında sivilce çıktığını gördüğünde, ya da saçlarının berbat göründüğünü gördüğünde ya da paspal giyindiğinde kendini enerjisiz, depresif, kötü hissetmen işte.

  • alice practice  (16.01.14 22:20:58)
alice practice +1

  • kakao  (16.01.14 22:36:26)
hepiniz çok biliyonuz, yazanlardan kaçı kadın allah aşkına?
ben de severim mini etek giymeyi çünkü yakıştırıyorum kendimce. Dar pantolonu da yakıştırıyorum. Aynı şey. Bunları GOP tarzı yerlere giderken giyoyo muyum? Hayır. 'Soruları alayım' lı başlık açıcam size.

  • blossom  (16.01.14 22:38:41)
"erkekler bakacak ilgi delisi olcam vuhhuu" durumu olmadan da mini etek giyilir. kendine özen göstermek, aynada gördüğünden memnun olmak için giyilir. fantastik iç çamaşırı da giyilir aynı sebeple, başkası için değil kişinin kendisi için.

  • uepuey  (16.01.14 23:11:33)
Aynaya bakıp kendini beğendiysen kendini iyi hissedersin, özgüven pompalar. Dolayısıyla mini etek giyip kendini aynada beğendiysen, "Hiç de fena değilmiş benim bacaklar ya" dersin. Dolayısıyla da mutlu olur, iyi hissedersin.

  • aychovsky  (17.01.14 07:19:33)
bacaklarıyla kendini değerli hissetme durumu.

hepimizde biraz biraz yok mu bu? bu kadın abartmış da, ben de saçlarım iyi şekil aldığında kendimi iyi hissediyorum mesela. ya da ne bileyim. bu kadın da iyi hissettiğini düşünmekte haksız değildir bence. yanlışı yok. ahlak sınırlarını da aşmıyor. dilimize acı biber sürmek düşer bize:/
  • groundhog day  (17.01.14 07:31:40)