TCDD ile nereye gitsem ? KARS vs VAN

arkadaşlar merhaba, Bursa'da büyümüş, İstanbul'da okuyan biriyim, arkadaşımla tren yolculuğu yapıp bi yerlere gidesimiz var şu sömestr tatilinde. Ama Amasya mı Van mı Kars mı karar veremedik.. Van yada Kars ilginç olur gibi geliyo, 2 kişi olucaz hangisi değişik olabilir 3 gün kalmak için ?? Teşekkürler.

ben sizi destekliyorum. madem tatil seçenekleriniz van ya da kars, madem ikisi hakkında da çok fazla fikriniz yok, o zaman kura çekerek karar verebilecek kadar çılgın olduğunuza kanaat getirdim. kendinizi kaderin ellerine bırakın diyorum.

  • sistem enkazı  (16.01.14 21:48:28)
2 sene önce yılbaşında trenle kars'a gidip 3 gün kaldım. Ani harabeleri, çıldır gölü, kars kalesini gezdim. Önceden kalacak yer de bakmamıştım giderken, şehir merkezinde bulduğum ucuz bir otelde kalmıştım. Tren yolcuğu bu mevsimde çok keyifli, kesinlikle gitmelisiniz.

  • mrs.dalloway  (16.01.14 21:58:28)
Kars'ta sıkılmazsınız 3 günde. Biz yarıyıl tatilinde bir haftalığına gidiyoruz. Üstelik kayakla filan hiç işimiz olmaz. Kars ve çevresini gezeceğiz.

  • bugraa  (16.01.14 23:38:59)
dur dur dur şöyle bişey var. www.facebook.com

  • armagan  (16.01.14 23:40:33)
İstanbul'dan şehir dışına (ya da içine) herhangi bir yere tren çalışmadığını biliyorsunuz değil mi?

  • whoosie  (17.01.14 00:00:24)
kars'ta sıkılırsın. şuan -18 derecedeyiz

  • ehti  (17.01.14 00:02:28)