[]

şimdi kalkıp Euro alsam nerde daha ucuz?

sirkeci, beyazıt, kapalıçarşı, istiklal, etiler

ya da hepsi aynı mı komisyon yoksa?

1000 lira dönüştürülecek.

 
1000 lira 350 eurodan az ediyor, o yüzden uzaklara gitmeye gerek yok. Genelde AVM'dekiler falan daha yüksekten çeviriyor (yani daha kötü), bir de genelde mesaiden sonra kurlar aleyhine olur. O yüzden yarın sabah herhangi bir döviz bürosuna git derim.


  • whoosie  (16.01.14 15:45:58 ~ 15:53:16) 
1000 lira için bi yerlere gitmene gerek yok, yol parana değmez.


  • brkylmz  (16.01.14 15:53:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.