Note 1 Kapanma Sorunu

Merhabalar, note 1 sahibiyim, kısa zaman öncesine kadar sorunsuz keyifli günler geçirdiğim telefonum son zamanlarda sıkıntılar yapmaya başladı, gün içerisinde durduk yere kendi kendine kapanıyor, günde iki yada üç kere yapıyor bunu sorunu. Bataryadan olabileceğini düşünerek yeni batarya aldım, ama sorun çözülmedi, aslında biraz bende kaşınmış olabilirim, çünkü telefona değişik romlar yükledim, zaten sorunlarda rom atmaya başlayınca ortaya çıktı, garantiye götürdüm ama root işlemi yüzünden garanti dışı kalmış cihaz, olduğu gibi iade ettiler. Şimdi sorunun ne olduğu ile ilgili kesin bir fikri olan varmı acaba?? Mesela anakartta sıkıntı olabilir diye düşünüyorum, var mıdır aranızda benzer sorunlar yaşayan?? Telefon tamircilerine götürmek istemiyorum, güvenemiyorum çünkü kendilerine, yada ankarada güvenilir başarılı telefon tamircisi önerilerini de son çare olarak alabilirim, teşekkür ederim, saygılarımla

orjinal fabrika ayarlarına döndürüp (orjinal rom) servise götürün ?

  • brkylmz  (16.01.14 15:54:28)
@brkylmz servise verirken o şekilde yapmıştım ama yinede farkettiler, cok ince çalışamamışım sanırım

  • bugunhavacoksicak  (16.01.14 16:32:08)