ee anlatın gençler var mı derdiniz, sıkıntınız?

soru başlıkta

var ya, aşık olamıyorum

  • GibsonRules  (16.01.14 14:32:02)
ne yapsam diğerinde aklım kalıyor. bir türlü yaptığıma konsantre olup keyif alamıyorum. ne yapacağım ben?

  • dahili meddah  (16.01.14 14:32:10)
kodumun sirketi maaş zamlarını nisana salladı.

  • sevisgenturk  (16.01.14 14:32:42)
4 sene okul okudum işsizim ***

  • allstar  (16.01.14 14:34:08)
Var ve sil bastan filmindeki olayi yaptirmak istiyorum. Kafamdan birini tamamen silmem lazim. Keske gercek hayatta da olsaydi filmdeki olay.

  • halitkin  (16.01.14 14:34:37)
bir türlü zengin olamıyorum :/

  • yue  (16.01.14 14:39:27)
öğrencilikten bıktım. lisedeki sıra arkadaşlarım işe başladılar ben hala 3. sınıfım ve okulum kesinlikle uzadı.

  • justinho26  (16.01.14 14:39:42)
inanılmaz bir konsantrasyon sıkıntım var. herhangi bir şeyle 40-50 dakika kadar ilgilenebilmeyi istiyorum. insanın tuvaletini yaparken bile canı sıkılır mı ya, "hay ananıski" diye sinirlenerek çıkar mı tuvaletten? adeta neşter vurulmuş, enfeksiyonlara heyooo diyen savunmasız bir yara gibiyim. gelmişimi skeyim ama geçmişim kalabilir.

  • der meister  (16.01.14 14:40:14)
var her şey çok düzgün gidiyor. problem yok hayatımda rahat battı.

  • el cancer del besiktas  (16.01.14 14:41:07)
Bitsin artık şu lanet AÖF!

  • CeLL-MaN  (16.01.14 14:41:18)
sevgili bulamama sıkıntısı dışında hala bir derdim yok. amk bir çıkamadım gitti şu işin içinden

  • fransızkalanadam  (16.01.14 14:42:34)
Bu soruyu sormayacaktın. :)
-işyerinde hâlâ kimseyle arkadaş olamadım. bu yüzden çok rahat takılamıyorum. zaten stajyerliğin verdiği bir acemilik var.
-aşık olamıyorum. etrafımdaki herkes senin niye sevgilin yok diye sıkıştırıp duruyor. aşık olabildiğim zamanlarda da olmuyordu gerçi. kendimi kötü hissetmeye başladım bu konuda. bir eksiklik var bende ama.
-maaşım az.
-kilo vermem lazım.
-asosyalim ve çok çekingenim. aslında öz güven eksikliği var bende. bunlardan kurtulmam lazım.
şimdilik bunlar geldi aklıma. daha da vardır. :/
  • proculianus  (16.01.14 14:44:09)
askere gidiyorum 3 hafta sonra.

  • nathanieltroy  (16.01.14 14:47:50)
Benim derdimi sen iyi biliyorsun :)

  • dalessandro  (16.01.14 14:55:03)
dahili meddah, mesela ne?
sevisgentürk, o da bişey boşver
allstar, üzülme iyi bir iş bulursun, ümitli ol
halitkin, sen de aç konuyu?
yue,zenginlerinde sıkıntıları var, azla da mutlu olursun istersen
justinho, sen de böyle ol, herşeyde bir hayır var. canın sağolsun
der meister, doktora gittin mi?
el cancer, sevindim :)
CELL-MAN, biter ben de aöf mezunuyum, benim dönemimde çok zordu, şimdi kolaylaşmış
fransızkalan, birgün sen de aşkı bulursun, bunu kafana takma
proculianus, dert ettiği herşeyi halledersin bir şekilde, yavaş yavaş yoluna girer
teoridefeminist, platonik misin?
nathanieltroy, yap askerliği kurtul, aradan çıkar işte. şimdiden hayırlı tezkereler
dalessandro ;)
  • rock n roll  (16.01.14 15:18:16)
istemediğim bi gelecek için istemediğim şeyler yapıyorum. Karşı koymaya cesaretim yok ve işin kolayına kaçıyorum. Öfke kontrol bozukluğum var ve paranoya başlangıç aşamasında olabilirim. hadi bakalım

  • uepuey  (16.01.14 15:19:13)
ders calismam lazim.kpss icin ama verim yerlerde. bogazim agriyo. Kardesim kimya sinavina calismak icin gec yatip sabahin 4.30 unda kalktigindan uykumun icine edildi ve uykumu tam alamadigim icin acayip sinirliyim. bir de onu goremedim son kez. cok uzucu bi haber aldigi icin apar topat geri dondu. :/ gorusemedik.

Bugun bi an once bitmeli!
  • barbara herhalde barbara manken olan  (16.01.14 16:00:26)
konsantrasyon ve çabuk sıkılma

  • baymayself  (16.01.14 16:12:28)