8 drop takım elbise

İyi geceler Yao Ming'ler,

Aramadığım sormadığım dükkan kalmadı, aylardır o mağaza senin bu mağaza benim geziyorum 54 ya da duruma göre 56 beden 8 drop bir takım elbiseye denk gelemedim. Uçuk kaçık fiyatı olmayan 8 drop bir takım elbiseyi İstanbulda nereden temin edebilirim

Şimdiden teşekkürler

kigili'da da zaman zaman 8 drop bulunuyor. magazaya gitmeden arayip stok sormak hizli bir cozum olabilir.

  • helenart  (15.01.14 23:36:50)
Bana denk gelmiyor sanırım. İstanbulda (bir çırpıda aklıma gelen) vialand, marmarapark, torium, marmara forum, optimum ve tepe nautilus'u her ay düzenli tarıyorum. 1-2 takım elbise, ya da blazer ceket dışında hiç denk gelmiyor bana. Hatta çoğu 54e 8 yılda 1 2 tane ancak geliyor, tek çaren diktirmek diyince sizlere sormaya karar verdim.

  • elon  (15.01.14 23:40:16)
network'e baktın mı?

  • sarap dumani  (15.01.14 23:48:08)
Ben altınyıldızdan buldum zor bela, fabrikayı arayıp öğrenmek lazım

  • dieselsingle2  (16.01.14 00:07:32)
damat'ı direk geç, kesimler italyan ve droplar kısıtlı. p.cardin ilk seçenek diğerlerine göre renk tercihi de fazla. daha sonra sarar, klasik kesimleri var renk seçeneği de dar ama sonuçta 8 drop. network'ün 6 drobu 7 gibi yani tam 8 değil ama uzun. en son beymeni denedim, 8 drop var ama kesimler dar tadilat gerekebilir, 54 olur demişsin beymenin 56sı sorun olmaz sanırım. kığılıyı geç kalite facia ama para sorun değil diyenlere "abdullah kığılı" öneririm.
8 drop için gömlek de problem ya direk diktireceksin ki masfarlı ya da süvarinin uzun kol slim fit alacaksın. altınyıldız tavsiye etmem çok dar. göbeklilere pcardin derim. bol kesim. son olarak tüm bu mağazaları outlet bir avmden kampanya zamanları gez.

  • FT5  (16.01.14 00:23:57)
Sarar'da kuvvetle muhtemel bulursun. Pierre Cardin de bir ihtimal. Outlet mağazalarını dene.

  • arnold schwarzeneger  (16.01.14 08:11:09)
Kiğılı, Network ve Altınyıldız'da şans yüzüme gülmedi. Pierre Cardin'de de 1000 liradan biraz daha fazla fiyat çektikleri için (diğerlerinde 250-500 TL arası olunca) almaktan kaçındım.

  • elon  (16.01.14 13:31:03)