İstanbul trafiğine neler oldu?

Anlayamadığım bir şey var, iki adımlık yolları bile yoğun trafik yüzünden arabayla 3 saatte geçebilmeye başladığımız bugünlerde, biri geçen hafta biri bugün olmak üzere köprüyü en yoğun olması gereken saatlerde boş gördüm, Feneryolu'ndan Taksim 22 dk sürdü, sabah Göztepe Taksim arası 28-29 dk sürdü, geçen hafta da Levent'e geçiş çok kısa sürmüştü. Noldu da köprü trafiği azaldı hatta yok oldu sizce, bu iki gün tesadüf mü etti sadece, gidip gelenler var mı Anadolu-Avrupa arası?

Avrupa'dan Anadolu'ya trafik eskisi gibi ayrıca hala, hatta köprü sonrası trafik oluşuyor ki, bunu hiç kabullenemiyorum.

anadolu-avrupa değil ama anadolu temde de öyleydi bugün. neredeyse yarım saat erken geldik. bazen oluyor bu ama sebebini tam olarak ben de bilmiyorum.

  • va  (15.01.14 19:47:32)
hisarüstünden köprüye gitmek isteyenler daha nisbetiyenin başında trafiğe takıldı, zira iki üç kaza olmuştu caddede. dolayısıyla köprüye gidemediler bu taraftan.

ara yollarda kaza olup da millet köprü yoluna ulaşamayınca trafik azalıyor olabilir, bu da bir teori.

gelgelelim, yaşasın bisiklet.
  • megafon  (15.01.14 20:06:19)