Cv hazırlama - Cv Örneği

Merhaba,

aslında istek başlıkta.

google'ı açıp cv örneği yazınca dünya kadar sonuç çıkıyor 40-50 tane indirip inceledim bir tane doğru düzgün bir cv yok.

bu kadar çok örnek olupta bu kadar boş başka bir şey yoktur heralde.

işin aslı bana bir cv örneği veya boş hali lazım.

kariyer.net veya yenibiris.com sitesine gir, o site üzerinden cv'ni hazirla, bi ton soru var, istediklerini al cevaplandir, istemediklerin kalsin.
hem böylece aklina gelmeyen soru da olmaz orada fazlasiyla var.
word'de kendine begendigin format üzerine yap.
  • Mügüs  (15.01.14 17:09:46)
1. Kendini bir işveren gibi düşün, hangi noktalar önemlidir belirle ve cv'inde o konuları öne çıkar.
2. En fazla 2 sayfa olsun.
3. Gerçek dışı hiçbir şey yazma.
4. Eğer yurt içinde bir yere başvuracaksan fotoğraf koyman faydalı olur. Yurt dışı özellikle avrupaya başvuru yapacaksan fotoğraf koyma.
5. Fotoğrafın facebook profil fotosu olmasın, erkeksen bir takım elbiseyle- kadınsan ne giymen gerektiği konusunda tavsiye veremeyeceğim :(- güzel bir vesikalık çektirebilirsin.
6. Referans belirtmene gerek yok. kimse sana yarın gel başla demeyecektir. Gerek duyulduğunda referans verilecektir diye bir not düşebilirsin.
7. Tüm bulduğun örnekleri yırt at. Bu konulara dikkat edip özgün bir cv oluşturabilirsin. Farkın ortaya çıkar.
  • karsinin aksisi  (15.01.14 17:17:15)
europass'da hazırla. öğrenin artık şu işleri yahu.

europass.cedefop.europa.eu
  • alm est  (15.01.14 17:17:23)