PlayStation 2 ile ilgili 3 soru

Elimize bir adet PS2 geçti ve kurup oynamaya çalıştık:

1) Görüntünün çok kötü olması normal midir? İyileştirmek için neler yapılabilir? Scart giriş yerine bir şekilde HDMI'a falan bağlasak görüntü biraz düzelir mi?

2) PS2 oyunlarını nereden temin ediyorsunuz? Orijinal oyun haricinde tabii ki özellikle (site adı soruyorum).

3) Önerebileceğiniz oyun var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

aga 2000 yılında piyasaya çıkmış aletten daha ne bekliyorsun.

  • bira sisesi kapagi  (15.01.14 12:44:59)
ps2 artık eskide kaldı o zamanlar bile kalitesi iyi değildi bence, torrent sitelerinde vardır hala.

  • volkanaydin152  (15.01.14 13:55:14)
okami
shadow of the colossus
ico
black
god of war elbette. bunlar efsanedir güzeldir. torrentz yeterli olacaktır. yeni nesil oyunlardaki görüntü kalitesini bekleme tabiki.
  • hasmetizm  (15.01.14 14:30:36)