Pegasus Bagaj 40 Kilodan Fazla Olursa

20 kilo kendi hakkımız var, 20 kilo da ek bagaj aldım. Ama bavullarım toplamı 55- 60 kilo gibi bir şey. Boşalt bir şeyler demeyin, yaptım baya bir yaptım yani bunu.
20+ kg alamıyorsunuz dediler. Ne yapmak lazım, hani bir uçak bileti daha deseniz ohoo 400 lira allah korusun.
Baya uzun kalmalı gidenler, nasıl çözüyorsunuz bu durumu?
(Git bagajı az olan birinden rica et- demeyin :( )

Kargoyu düşündünüz mü

  • rastocasdelay  (15.01.14 03:45:08)
Pegasus kargoya baktım ama fiyatlandırmasını bulamadım bir de sistem nasıl işliyor bu konuda onu çözemedim. Olduğumuz uçakta mı kargo oluyor yoksa ayrı bir kargo uçağı mı var? Saçma oldu belki sorum ama evet mantık yürütemedim sanırım.

  • gregorsarımsak  (15.01.14 03:55:01)
uçağın içine alamaz mısın bişeyler?

  • brotha b  (15.01.14 05:55:39)
Aynı uçağa bir bilet daha almayı deneyin fiyatı çok yüksek değilse.

  • burfak  (15.01.14 07:01:32)
ya havalanında chech inin önünde beklesene biri yardımcı olsun ben öyle almanyadan deli bi yük getirdiydim.

  • rubiks cube  (15.01.14 07:59:24)
Parkur'u söyler misiniz?

Benim bulunduğum havalimanından gidecekseniz bagajınızın hepsini hiçbir ücret ödemeden aldırabilirim. Farklı hava limanı ise sorarım sizin için.
  • huzunbaz palyaco  (15.01.14 08:51:08)
yurtiçi kargoya falan versen 25-30 tl tutar bence.

  • esek sipasi  (15.01.14 09:07:00)
becerikli bir adamsan check-in esnasında bagajı olmayan birilerine rica edip o fazlayı da geçirttirebilirsin. grup halinde geliyorsan grupta fazla bagajı olmayan birileri varsa araya kaynayabilirsin.

  • ozdek  (15.01.14 09:25:37)
@huzunbaz palyaco Sabiha Gökçen- Kopenhag

  • gregorsarımsak  (15.01.14 12:27:43)
hauahuahua kopenhag için yurtiçi kargo olmazmış =)

  • esek sipasi  (15.01.14 13:36:33)
Geç olmuş ama kendime kendi cevabımı vereyim: kime denk geldiğin önemli bileti onaylatırken. Ben mesela orospunun tekine denk geldim. Ne şirinlik yaptıysam domuz gibiydi 180 lira aldı benden, üstüne bi de laf sokup ağlattı gider ayak.

  • gregorsarımsak  (04.04.14 15:21:24)