[]

Analog makine ve fotoğraf baskısı hakkında

ortalama ücret ne kadar sirkecide? sadece cd yaptırmak ve cd+baskı.

bir de mesela 3 fotoğraf var. evet tüm filmi 3 fotoğrafla harcayıp cd yaptırmak istiyorum. o zaman fiyat farkı oluyor mu? yoksa fiks fiyat mı cd için?


 
banyo yaptirmak sabit, cd sabit, eger fotograflari bastirirsan o zaman fiyat degisir. cd yaptirma, abi şu bellege atsana fotograflari de. bir de film banyodan ciktiginda cd ye kaydetmeden önce orada bulun, makinanin başındaki cocuk kafasina göre kontrastı ile ışığı ile oynamasin. kırpmasin düzeltmesin, böyle fotograf mi olur yeaa diye silmesin.

uzun zamandir yaptirmiyorum, en son 1 sene kadar önce film arti cd 10 lira civariydi.
  • atmacaged  (14.01.14 21:47:41 ~ 21:48:47) 
ben beşiktaşta 10tlye banyolattırıp cdye yüklettirdim geçtiğimiz nisanda. baskı için 50kr aldılar foto başına. cdye kaç fotoğraf koydukları fiyatı etkilemiyor


  • shubulubapshubaptishaluva  (14.01.14 21:57:20) 
bütün filmi yıkattığın için bütün filmin fiyatını ödersin. kullanılan kimyasallar aynı olduğu için.


  • supersonik turbo  (14.01.14 22:10:05) 
40 bi filmi 6.5 tl ye yapıyolardı sirkecide ve cd de veriyolardı


  • cemlemikonusuyorsun  (14.01.14 22:56:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.