Hangi diziye başlayim ?

aşağıdaki dizilerden hangisine başlayim? maksimum 2 tane:

six feet under
breaking bad
the sopranos
firefly
suits
battlestar galactica
curb your enthusiasm
mad men
black mirror
shameless
torchwood
the mentalist
person of interest

sevdiğim bazı diziler:

house md
sherlock
lost
the walking dead
game of thrones
american horror story
dexter
dracula
the big bang theory
spartacus
carnivale
continuum
the killing
arrested development
supernatural
falling skies
sleepy hollow
fringe

edit: bu listede olmayanları ya izlemek istemiyorum, ya izledim ya da çok sonraya saklıyorum. ama yine de yazın isterseniz

edit2: "prison break", "oz" ve "the wire" dizilerini biraz izledim. onlara şimdilik devam etmek istemiyorum.

edit3: zamanla listedekilerin hepsini izleyecem. "six feet under" ile başlıyorum o zaman. araya "black mirror" serpiştireceğim.

zaten yeni bölümlerini beklediğim diziler de var

battlestar kesin,
2. olarak da fringe

  • aboutablank  (14.01.14 21:07:30)
liste içi öneri person of interest, liste dışı öneri 24.

  • xenophobe  (14.01.14 21:07:43)
sopranos ya da bb

+ oz yok listede :/
  • Ufuk  (14.01.14 21:08:17)
breaking bad kesin olsun listede. ikinciye karar vermeye çalış.

  • cthulhu  (14.01.14 21:09:29)
2.sini bilmem de ilki kesinlikle six feet under olmalı bence.

  • nwnd  (14.01.14 21:10:51)
six feet under

  • feykalade  (14.01.14 21:11:24)
Prison break neden listede yok :(

  • aguilas negras  (14.01.14 21:12:55)
battlestar galactica.

  • WrAiTh  (14.01.14 21:13:42)
black mirror kesin. az bölümü var zaten.

  • bxgx  (14.01.14 21:16:35)
3 yap araya black mirror'ı da sıkıştır. haftada 1 bölüm atarsın işte. onun dışında breaking bad ve six feet under.

  • ben ne dedim  (14.01.14 21:16:55)
Black Mirror araya serpiştir ve mutlaka izle.

listeden diğer seçtiklerim:
- six feet under
- breaking bad

Ne mutlu sana doya doya izle :(
  • kırmızıkalem  (14.01.14 21:19:04)
Shameless kesinlikle başlamalısın.

  • volkanaydin152  (14.01.14 21:19:04)
benzer dizileri seviyoruz. suits ve black mirror diyorum. suits zaten house md'nin hukuk versiyonu gibi bir şey. harika. black mirror için zaten söyleyecek tek kelime yok. izlememek büyük kayıp.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (14.01.14 21:19:32)
mutlaka izlenmesi gerekenler:
breaking bad
the sopranos

ayrıca bence bunları da izleyin:
curb your enthusiasm (komedi olduğundan kafanıza estikçe izleyin)
black mirror (az bölüm var zaten, film gibi birbirinden bağımsız bölümler)
  • m e l t e m  (14.01.14 21:22:36)
yukaridakilere katiliyorum. ek olarak, house of cards da sevebilirsin. belki homeland.

  • little miss rejectee  (14.01.14 21:24:19)
o listeye oz eklenmeli. daha yeni finali izledim sıcağı sıcağına tavsiye ediyorum.

black mirror izle zaten.

breaking bad çok popüler.

six feet under kaliteli.

* diğerleri hakkında fikrim yok.
  • uzunuzunilgi  (14.01.14 21:24:27 ~ 21:25:25)
six feet under
black mirror

  • sanal hayvan  (14.01.14 21:25:42)
Lan allahlı! Black mirror u izle seversin.

  • comptrol  (14.01.14 21:28:48)
shameless ve br.bad derim. sfu'yu da kesin izle ama.

  • ben ettim sen de et  (14.01.14 21:33:22)
battlestar, fringe, house md

  • cahilrobot  (14.01.14 21:35:02)
six feet under
bsg
fringe
fireflyı da ızlersın sonra

ama şeyi anlamadım izledıklerınde doctor who yok o zaman torchwoodu ızlemesen de olur gibi geldi. doctor whonun spin offu cunku
bu vesileyle istersen sfudan sonra doktora basla :)
  • akare  (14.01.14 21:37:43)
breaking bad. tartisilmaz

  • slevinkelevra  (14.01.14 21:51:51)
breaking bad
the mentalist

düşünmeye gerek bile yok
  • bal dok yala  (14.01.14 22:03:16)
battlestar galactica

  • sttc  (14.01.14 22:06:05)
breaking bad- shameless.

  • signore  (14.01.14 22:10:41)
battlestar galactica.

  • late viper  (14.01.14 22:14:21)
battlestarla six feet under güzel ikili olur. six feet biraz agır ilerler sıkılınca battlestar izlersin o da fena sarar.

  • Tam1Hi0n3  (14.01.14 22:15:05)
Californication 10 günde 3. sezonu bitirmek üzereyim. Ayrıca Galactica ise ilk beş listemin zirvesini zorlar. suitsi tavsiye etmem 3. sezona gelince ben bu diziyi niye izliyorum dedim çünkü dizide geçen hiçbir davayı anlayamazsınız.

mad men son derece sıkıcı. bra bad malum zaten izlenmeli six feet under ise sıkıcı gibi görünse de size çok şey katar. shameless bir raddeden sonra sıkar abartı gelir her şey, person of intrest çok klişe, mentalist birkaç sezon izledim çok da sarmadı bir lie to me olamaz, galiba dediğim dediğim gibi bu listenin içindeki en iyi üç dizi galactica, six feet ve breaking baddir. ben ise ekstradan californication önerdim nip/tuck tadında ama ikisinin de yeri başka ama benzer tatlar alıyorum çok keyifli.
  • narsist depresif sempatik agresif  (15.01.14 05:52:51)