Şu an İş kurmak isteseniz ne kurar sınız ??

uygun sermaye ile olsa olur
her turlu teklıfe acığız

şehir? bütçe?

  • brkylmz  (14.01.14 12:18:04)
bu zihniyetle ise giren herkes batar. istinasi yok bu isin. "lan oyle deme cok tanidigim var boyle is kuran" diyebilecek birisi yoktur.

vergi mukellefi olmak istiyorsan once sektoru iyi taniman lazim. mal nerede ucuza alinir, nereye satilir, alternatifler nelerdir, piyasanin durumu nedir, hitap ettigin musteri portfoyunun tercihleri nelerdir... gibi gibi zilyon tane parametre var. bunlara vakif olmadan bir ise para yatirmak piyangodan baska bir sey degil. iddaa oyna daha mantikli.
  • bigl0rd  (14.01.14 12:19:44 ~ 12:20:27)
izmir 50 ila 100 bın arası dıyelım

  • jackies  (14.01.14 12:22:46)
bildiğin iş neyse onu yap. hangi sektörü iyi biliyorsan o sektöre gir.
birazdan biri gelecek ve çiğköfteci diyecek. onu dikkate alma.

  • battal gemalmaz  (14.01.14 12:22:47)
Hummingbird Bakery açardım.

  • heritage  (14.01.14 12:24:29)
yeri guzel ise çiğköfteci neden olmasın.

düz kalıp konusan,bilgisiz yorum yapanı dikkate alma.
  • tadutadu  (14.01.14 12:24:33)
marangoz aölyesi, bir yandan da eski mobilya toplamaya başlardım.

  • nwnd  (14.01.14 12:26:28)
okulun karşısına kırtasiye dükkanı açarım, bence kuaför, yemek sektörü bir de bu asla kaybettirmez.

  • benoyledemekistemedim  (14.01.14 12:26:52)
açık net söylüyorum, geniş, verimli ucuza ege tarlalar alırdım, tercihen muğla, sakız ağacı, zeytin ağacı dikerdim.. istediği kadar para getirmesin ne yapayım, istiyorum bunu..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (14.01.14 12:29:36)
oyun salonu açardım. ps4 ya da eğlence salonu gibi bişey içinde komiklikler şakalar olucak.

ya da işlek bir caddede dönerci.

sanayi - levent civarında ofislere yemek.. her türlü parayı kırarım ama para yok. sorun burda.
  • xu  (14.01.14 12:30:47 ~ 12:31:41)
Süt ve süt ürünleri satardım. Tire Süt kooperatifi bayilikler veriyormuş, değerlendirilebilir.

  • Kresto  (14.01.14 12:49:28)
oranın tasarımınıda ben yaptım
tire süt un suan kı mevcut dukkan tasarımlarını

  • jackies  (14.01.14 12:51:45)
3 tane 15 kafalı nakış makinesi alır paranın a*ına kordum.
eleman var, desencim var. talep inanılmaz.

bigl0rd a katılıyorum bu arada. onları sağladım da oradan güveniyorum g*tume.
  • vaktiyle iyi biriydi  (14.01.14 12:55:30)
ev içi dekorasyon, parke özellikle.

  • in search we trust  (14.01.14 12:56:29)
hacı internet üzerinden organik gıda satardım.
üretmezdim al sat yapardım veya da bi kaç yer ile anlaşır onlardan tedarik ederek satardım.
millete organik dedinmiydi uyuşuyorlar.
( oysa millet bi baksa ne kadar ilaç atılıyor ve sertifika açısından bir sakıncası yok bu ilaçların )
manisa da sana yakın zaten.
bi internet sitesi kuracan bitti.
  • seyduna6687  (14.01.14 13:06:20)
Güzel bir nargile cafe aç biraz reklam yap müşteriye iyi davran. sonra paraları say.

  • jarmil  (14.01.14 13:13:58)
Tel Erozyon makinesi alıp metal kesim işine girerdim. AutoCAD bilen bir tel erozyon operatörü yeterli olur. İyi para var. Bizim işyerinde 2 makine var iş yetişmiyor.

  • himmet dayi  (14.01.14 13:20:14)
organik urunlerin web uzerinden ticareti olabilecek bir is.
ayrica, teknik malzemelerin ihracati da guzel bir is.

  • for the record  (14.01.14 13:32:44)
Kılıfçı dükkanı açardım.. Telefon - Tablet falan ..

  • ondkz  (14.01.14 16:07:57)
@himmet dayi kendım teknık öğretmenım zaten autocad dersı falan da verıyorum da makıne yı arastırmak lazım..fıyatı nedır falan

  • jackies  (14.01.14 16:20:19)
@ondkz dusunduk onu Çin e gıdıp gelen bır arkadas var o alıp gelıyor 50 kurus a gelıyor tanesı yerıne göre 20 tl ye de sattıgı oluyor 10 tl yede

  • jackies  (14.01.14 16:21:47)