Yükte hafif pahada ağır, pazarda satılacak ürün

Okumak uzun ise soru başlıkda gizli.

Bir arkadaşımın ciddi sorunları var (borç vs. fena) bir şeyler yapıp para kazanmak istiyor, sanırsam lise mezunu ve şimdiye kadar sadece mağaza çalıştı.

bir kaç haftadır pazara çıkıyor (iyi pazarlara) elinde iyi bir tarak var ürün olarak birde dandik kadın iç çamaşırlarından ancak kar/zarar'a bakıldığında şu anda zarardalar. Bir arabaları da olmadığı için ürünlerini çekçekli bavullarda götürüp satıyorlar,

sorumuz ise iki yada üç çekçekli bavul taşıyıp yüksek kar marjı ile sürüm yapabilecekleri ürün gamına ihtiyaçları var (içeri kaçanı bi çıkartalım diye), kafa patlatıyoruz ama aklımıza pek bişi gelmedi, benim aklıma gelen sigara satmak oldu, içi boş sigaralardan alıp adana/muş vs. tütünleri ile doldurup satmak malum son zamlardan sonra iyi bir fikir olabilir gibi geliyor.

Akıl akıldan üstündür sizlerede bir danışmak istedim. ne olabilir?

Not: geçen hafta tüm pazarlarda giyim vs. fiyatlar yarıya düştü buna rağmen satış yarıda kaldı, mealen; krizde kapıda.

Zenciler var saat satan, mazallah ters dusmemek lazim.

  • selam  (13.01.14 21:16:36)
Bu arada arkadasim hanim, belki urun seciminde faydasi olur

  • selam  (13.01.14 21:17:26)
başka bir arkadaşımın kuzeninin şöyle bir ürünü var birde faziletozkan.com

  • selam  (13.01.14 21:26:51)
çeyizlik ürünler satabilirler. dantelli masa örtüleri, el işi örgüler falan geldi aklıma

  • MtKrt  (13.01.14 21:30:05)
Corap?

  • dnznc  (13.01.14 21:42:30)
kapi kapi kozmetik urunleri satsa? etiler bebek gibi lukse semtlerde dolasirsa pazardakinden daha iyi olurmus gibi geldi bana?

  • crucio  (13.01.14 21:56:59)
Bir de pazarcilara ozellikle yiyecek satabilir. Guzel kurabiyeler, sabah erken saatlerde corba vb. bir arkadasi da gun ortasina dogru birkac cesit daha getirebilirse yanina, taze sicak sicak, pazarcilarin gonlunu kazanabilir,

  • dnznc  (13.01.14 22:08:00)
Pazarcilara cay/kahve isi zor, gozleme vs. Yapanlar var hepsinin kendi satis alani var falan mafya gibiler.

  • selam  (13.01.14 22:20:50)