Sevdiğiniz işte mi çalışıyorsunuz?

Arkadaşlar sektör değiştirme dönemindeyim. Sevdiğiniz işlerde mi çalışıyorsunuz ya da nerede ne olarak çalışmak isterdiniz ?

Yanıtlarınız bana yol gösterecektir. Teşekkürler.

aşık olduğum işi yapıyorum.

  • dream state  (13.01.14 10:55:54)
keyif aldığım ve liseden (hatta belki ortaokul) beri yapmak istediğim işi yapıyorum. şimdi de üniversitedeyim gerçi çok zaman geçmiş sayılmaz.

  • hjarteblod  (13.01.14 10:56:56)
uluslararası yabancı ve kurumsal bir şirkette çalışmak isterdim. kesinlikle özel sektör çünkü insanı canlı tutuyor. şu yaşadığım stresi yaşamamak için üstlerimin olmasını isterdim. patronsuz iş istiyorum. :)

  • kakao  (13.01.14 10:59:03)
Evet, çoğu insanın sıkıcı bulduğu finans sektöründe çok zevkli işler yapıyorum. sıkılmadan zevkle çalıştığım için başarılı oluyorum ve karşılığını da güzelce alıyorum.

  • [silinmiş]  (13.01.14 11:00:42)
Çok sevdigim işi yapıyorum. Hatta, şu an işlerini sevenler olarak, işimiz adına eylem yapıyoruz. Eylem ortamından sıkıldım, buralara takılayım dedim.

  • aychovsky  (13.01.14 11:25:52)
çocukken hayalini kurduğum işi yapma yolunda ilerliyorum.

  • prinkipodelisi  (13.01.14 11:37:51)
öyle bir zevkle iş yapıyorum ki zevkten çıldırmak üzereyim. ay dur biraz daha yapayım.

  • syozkn  (13.01.14 11:41:15)
hayır.
tiksinerek çalışıyorum.
mühendisim. ben tamamen sağ beyin ağırlıklı biriyim. teknik bir alanda çalıştığım için mutsuzum.
  • jimjim  (13.01.14 12:38:01 ~ 12:38:48)
hayalim olan uçak mühendisiyim. ama 2 yıldır sporun sosyal medya ayağında çalışıyorum. etrafım radyo televizyoncu ve iletişimci kaynıyor. mutsuz değilim. ama ilk fırsatımda hayalime geri döneceğim.
ev arkadaşım makine mühendisi, kendisi şu anda akbank hazinede trader. istediği buydu.
sevdiğin işin branşının dışında olması yapmana engel değil.
fazla mesai, haftasonu çalışmak insana batmıyor sevdiği işi yapınca.
  • vaktiyle iyi biriydi  (13.01.14 12:51:11 ~ 12:52:23)