Uzay beni çağırıyor

gitmem lazım. bir şey gel diyor.

en ucuz nasıl gidilir uzaya?

bi de astronot olmak çok mu zor?

(bkz: lsd)

  • johndorsey  (13.01.14 05:00:47)
maddelerle kafa bulup gitmenin garantisi yok ya. fiziksel olarak orda bulunmam lazım.

  • ermanen  (13.01.14 05:05:08)
yakin vadede tek sansiniz mars-one
uzay degil de atmosfer disi yetiyorsa virgin galactic 10-15 seneye makul fiyatlara duser.

edit: mars-one yerine mars-500 linklemisim.
  • cench  (13.01.14 05:05:55 ~ 05:07:07)
sizi buraya alalım, sıra var ama. www.vipspacetravel.com

  • kahin ahtapot paul  (13.01.14 05:22:46)
Teleskobumu satabilirim. bi teleskop alana 5 tane de yavru kedi hediye.

  • eyyor  (13.01.14 09:25:37)
pilot olarak başlayabilirsin. pilot eğitiminde astronotluk için gereken çoğu konunun eğitimini almış olursun (aerodinamik, meteoroloji, uçuş prensipleri, haberleşme, elektrik-elektronik vs.)

ya da adı bilinen bir üniversitede dereceyle mühendislik bitirmen lazım. abd vatandaşlığı da şart, burada okusan bile oraya yerleşip iş bulman ve orada yaşayıp vatandaşlığı kapman lazım.

en son tabii ki fiziksel yeterlilik. kolay gelsin.
  • usercan  (13.01.14 09:31:57)