alt yazı bulma

merhaba arkadaşlar bi altyazı vardı ingilizce bi alt yazının farklı 3 4 çevirisi felan en son stv çevirisinde tabi bütün fucklar kahretsin olarak çevirilmişti. tabi bu orjinal çeviriler değilde biraz gırgır için yapılmış birşeydi. bilen yada gören var mı?

demek istediğini anlamadım tam ama o caps ti sanırım altyazısı yoktur :D

Orijinal: Fuck you bitch!
Altyazı: Lanet olsun sürtük!
Samanyolu: Allah müstehakını vermesin mümin kardeşim. bu tarz bir şey mi ?
  • glamdr1ng  (12.01.14 17:48:20)
evet o tarz ama bi kaç farklı çeviri verilmişti örneğin dvx planet çevirisi trt 1 çevirisi gibi en sonda stv çevirisi gibi birşeydi.

  • banx  (12.01.14 18:49:24)