Wii mi Kinect mi?

Merhaba oyun severler;

Sizce;

- wii mi ? (fit plus+bir sürü ıvır zıvır kolla birlikte)
- yoksa xbox kinect mi ? (bunun detaylarını hiç bilmiyorum)
- yoksa evdeki ps3'e move mu almak? (kırılmamış, o yüzden oyuna para dayanmaz heralde)

GENEL AMAÇ: Evde arasıra açıp eğlenip gülmek, olursa spor yapmak falan...

eğlence ve spor amaçlıysa, en güzeli wii gibi.

  • vercingetorix  (10.01.14 16:54:27)
@vercigetorix aynen dediğin gibi, maksat eğlence ucundan azcık da spor.

kinect'le aralarında dağlar tepeler kadar uçurum var mı acaba onu bilmiyorum işte.

ps3 varken de xbox almak pek içime sinmiyor :S (evet wii ile fiyatları yakın ama)
  • brkylmz  (10.01.14 17:03:33)
Kişiden kişiye değişir, vercingetorix eğlence ve spor için wii demiş ama bence kinect'li xbox.

Ben wii ile çok eğlenceli bir hafta geçirdim. Sonra çok hızlı şekilde o kadar sıkıldım ki anlatamam, kuzene verdim kurtuldum.

Yazın 2-3 hafta kadar kinect'i tecrübe etme şansım da oldu. Dance Central ve Disneyland Adventures oynadım sürekli. Hiç sıkılmadım.

Ben oyumu xbox'tan yana kullanıyorum. Ayrıca, 3 5 ay sonra satmaya kalksan bile wii'ye kıyasla çok rahat satabileceğini düşünüyorum.
  • elon  (10.01.14 20:01:05)
sıkılma olayını bi kaç kişiden daha duydum wii için.

o sebeple kinect'li xbox'a yönelmek daha doğru olacak galiba.

en azından gta v gibi oyunları indirip indirip oynarız kinect'ten sıkılınca.

ps'de para dayanmıyor oyuna.
  • brkylmz  (11.01.14 09:58:26)
wii'den çok çabuk sıkılabilirsiniz. en güzel xbox kinect alın geçin. ancak xbox'tan kastınız xbox one ise bence hemen vazgeçin xbox 360 yada ps3-4'ten birini seçin.

  • thx 1138  (11.01.14 10:10:47)
Yok one degil. 500 600e temiz 2. El bi slim kasa ve kinect isimi gorur heralde.

Aklima gelmisken "Bana lukslerimi verin, ihtiyaclarim olmadan da yasarim" :)
  • brkylmz  (11.01.14 10:18:26)
Wiii kinekt'te neemiş

Anonim : playstation
  • tsubasa  (21.12.14 19:19:17 ~ 19:19:39)