Axess Üyelik Ücreti

Axess'ten ayda 250-400 lira harcayan biriyim. Bu Kasım'da 75 tl çekmişler üyelik ücreti adı altında. Bunu geri alabiliyor muyum? Bankacılarla filan sert konuşabilen bir tip değilimdir ne demem gerekiyor?

sert falan konşmayacaksın direk müş hizm ara ve üyelik ücretinin iadesin istyorum de.
bende de axess gold var ondan 85 lira çekmişlerdi.
aradım önümüzdeki ay iade etcekler.
  • rentts  (10.01.14 11:03:43)
benden de geçen yıl bir asıl karttan bir de ek karttan toplam 112,5 tl kesmişlerdi. aradım müşteri hizmetlerini , bunu iptal edin yoksa kartlarımı iptal edeceğim dedim. ''peki kartlarınızı iptal ediyoruz dediler''.

aylık 150-200 civarı bir ödeme yapıyordum ; onun sebebi de 2 kere başvurmama rağmen limiti yükseltme isteğimi kabul etmediler. 1000 lira limit verdiler , laptop alacaktım , sayelerinde alamadım.

limitin yüksekse yağlı müşteri sınıfından telefonla aradığında ücreti geri verebilirler , ama benim gibi düşükse adam yerine konmayabilirsin.
  • montauq  (10.01.14 11:37:50 ~ 11:38:09)
Borcun yoksa kapattırmak istiyorum de, 50 ile 100 arası bonus yüklerler merak etme..

  • redeath  (10.01.14 11:50:53)
müşteri hizmetlerini arayın. üyelik ücretinin iadesi gibi bir opsiyon yoksa kartı kapattırmak istediğinizi belirtin. "en az bir adet otomatik ödeme talimatı verirseniz, üyelik ücreti iade edilebilir" gibi bir opsiyon sunabilirler, veya direkt iade edebilirler. her ay düzenli kredi kart kullanımı olan müşterileri, sırf üyelik ücretinden dolayı kaybetmek istemezler diye düşünüyorum.

  • gogu delen adam  (10.01.14 12:03:00)