kadınlarkulubu hakkında

1-bu sitede yorum yazan yada ürün öneren kadınlar sizce gercekten birseyler biliyorlar mi?
2-yoksa sallamasyon sagdan soldan duyduklarini mi yazıyorlar?
3-ekonomik durumlari orta? düsük? yüksek?
4-bazi ürünleri gercekten kullanip mi yazmislardir sizce?

tesekkürler..

yazanların çoğu sosyoeğitim düşeyi orta- düşük, ev hanımı ve gün içerisinde canı sıkılıp burada vakit öldüren tipler diyeyim.
ekonomik durum değişken ama mahalle arası söyleşi yerinden farkı yok bence.

  • neferkitty  (10.01.14 09:56:13)
1,2- Gerçekten bilenler var bence, sallamasyon yazan da var gibi hani bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak gibi,
3- Her gelir düzeyinden insan vardır,
4- Kullanıp yazanlar vardır, ama sırf reklam amaçlı yazanlar da var.
  • elikası  (10.01.14 09:57:51)
duyuru'nun paralelinde.

  • [silinmiş]  (10.01.14 10:04:53)
duyuru'nun paralelinden çok uzak.

  • brkylmz  (10.01.14 10:06:09)
her forum gibi orada da farklı farklı insanlar var.

eşimden biliyorum, yurtdışında yaşayanı da var, öğretmen olanı da, öğrenci olanı da, ev hanımı olanı da.. hepsi başka konular altında sosyalleşiyor.

ürünü gerçekten kullanıp kullanmadıklarını görmeden inanmam:)
  • vadidekikaktus  (10.01.14 10:13:10)