odtü'ye köpekle girebiliyor muyuz?

evet arkadaşlar soru başlıkta.

odtü içinde gezen köpekler hep lojmanda yaşayanların köpekleri mi? ben köpeğimi alıp odtüde yürüyemez miyim?

odtü öğrencisiyim.

girersin istediğin gibi.

  • direnk  (09.01.14 23:10:09)
tabi ki yürürsün, yurtlara götürmediğin sürece ne gibi mi sorun çıkabilir ki:) köpeğe de kimlik sormasınlar artık:)

  • bir yudum  (09.01.14 23:11:27)
ne bileyim, beni bile almiycaklar diye korkuyo bazen. :/

iyi madem yarın köpeğimi alıp gidiyom okula.
  • mutevazi  (09.01.14 23:13:41)
tabii olm, odtü öğrencisisin de sunshine'ın orada takılan bariz sokak köpeğini ve 12'li köpek çetelerini hiç görmedin mi, rahat girersin.

edit:ayrıca şu sinikliği üzerinizden atın, güvenlik görevlileriyle her türlü kavgayı da edin. 2 yıldır kimlik göstermişliğim çok nadirdir adamlara.
  • sanal hayvan  (09.01.14 23:16:13 ~ 23:17:04)
sokak köpekleri de sıkıntı oluyor zaten odtüde istemiyorlar her fırsatta hayvanlara işkence ölüm...
köpeğime bir şey yapmaya kalkarlarsa (daha önce başka bir yerde köpeğe tekme savuran güvenlikçi duydum çünkü) orayı başlarına yıkarım, sorun olsun istemiyorum.

  • mutevazi  (09.01.14 23:18:25)
sanal hayvan'ın ikinci paragrafına çok katılıyorum.

  • ikametsiz  (09.01.14 23:31:32)
sanal hayvanın müridi olmayı düşünüyorum.

  • nudistadam  (10.01.14 00:39:17)
içeriye "canlı hayvan" alınamayacağına dair madde varmış yönetmelikte. biz girdik köpeğimizle birlikte ama güvenlikçi kendisi sorun yaşamamak için kameraları geçene kadar tasmasını çıkartmamızı istedi.

ayrıca başlatmayın sinikliğinize bi kural sorduk be.
  • mutevazi  (10.01.14 12:36:38)