35 yaş üstü duyurucular bi bakın lütfen

bi abla var ofiste, bugun bişeyden bahsetti;

o çocukken bisey varmıs boyle suya atıyomussun kendi kendine büyüyomuş bakteri gibi eciş bücüş şekilli bi canli oluyomus balık besler gibi besliyomussun falan ismini ariyodu. dur dedim aksam duyuruya sorayım öğreneyim senin için. ben de cok merak ettim. bilen,hatırlayan var mı?

hatırlıyorum bende de vardı ondan
seamonkey :)

  • hjarteblod  (09.01.14 22:26:32)
ne yani canlı bir şey mi cidden?

  • king lizard  (09.01.14 22:37:19)
upload.wikimedia.org

bu beslenir mi be hocam.
  • pop star ajdar top star kont  (09.01.14 22:43:09)
seamonkey
7 8 sene önce modaydi sanirim. çok uzun yaşaamıyorlar

  • ceycey e  (09.01.14 22:57:46)
evet vardı öyle bi furya 7 8 sen önce.

  • pop star ajdar top star kont  (09.01.14 23:53:17)
deniz maymunu'ymuş sözlükteki başlığı da. ben ilk defa duydum böyle bi şey olduğunu.

  • xenophobe  (10.01.14 00:56:40)
Dinozorum vardı benim, yumurta içinde satılıyordu bunlar kinder serprise gibi, suda çok bekleyince çatlıyorlardı ve içinden jel gibi birşeyler akıyordu.

  • sadegazoz  (10.01.14 13:10:33)
evet, bu deniz maymunu denen canlı dışında bir de sadegazoz'un dediği şeylerden vardı. bunlar canlı değil, çeşitli biçimlerdeki bir nevi suya koyunca büyüyen oyuncaklardı. bende sarı yengeç biçiminde bir şey vardı. hatta uğur dündar programında bunlardan birini almıştı, koymuştu suya birkaç hafta sonra devasa boyutlara gelmişti. galiba sağlığa falan zararlıydı, sonra ne oldu bunlar, bilmiyorum.

  • microfiction  (10.01.14 15:47:55)