Kindle - N11

www.n11.com Bunun fiyatı nasıl? Alınır mı? Ben bunu sadece Wifi ile mi kullanacağım? Wifi kitap indirmek dışında ne işe yarıyor? ( tablet özelliği vs felan da mı var?)

son kisma geleyim. beta özellik olarak web browser var. sozluk vs guzel ama cok resimli flashli vs sitelerde yavasliyor. ayrica e ink internet acisindan rahat bisey degil. zoom in out acisindan ozellikle.

ikinci kisma geleyim, simdi kindle sana bir mail adresi veriyor. bunu cok seyle birlestirebiliyorsun. mesela ben bu aletin mailine dosya atiyorum hop wifi aciksa direkt kindleda yüklenmis oluyor. otomatik synch yapiyor vs vs. online shopu kullanmak vs de mumkun. tablet degil ama orda anlasalim. asla da ayni özellikleri olmayacak.

kindle isiksiz versiyonunu kullaniyorum. kindle 5 mi 4 mu ne oluyor.

bir de wifi bende ayda bir falan acik geri kalanda kabloyla bilgisayara takip upload ediyorum sonra da sarja birakiyorum. wifi neredeyse hep kapali.
  • wiillii  (09.01.14 20:32:11 ~ 20:33:03)