
aynı madde, fark yok aralarında zarar-yarar yönünden
- otebostan
(09.01.14 09:41:00)

parol u hamileler bile alabiliyor
- female demon
(09.01.14 09:42:39)

ağrı kesici ilaçlardan bahsediyoruz zararı ne olabilir ki?
ama minoset daha güçlü elbette parol'a göre.
parol daha hafif olduğundan hamileler bile kullanabiliyor.
ama minoset daha güçlü elbette parol'a göre.
parol daha hafif olduğundan hamileler bile kullanabiliyor.
- tek terk
(09.01.14 10:04:42)

mümkün mertebe parasetamol kullanmayınız. iyidir hoştur. diğer yandan bağımlılık yapar ve bir işe yaramaz!
iki ilaçta aynı.
eğer grip için kullanıyorsanız bol kalorili yiyecekler, ılık bitki çayları tüketin ve dinlenin.
iki ilaçta aynı.
eğer grip için kullanıyorsanız bol kalorili yiyecekler, ılık bitki çayları tüketin ve dinlenin.
- cliquot
(09.01.14 10:35:56)

ikisi de yüzde yüz aynıdır. bağımlılık falan yapmaz. piyasadaki en az yan etkili ağrı kesicilerdir. mideye az dokunur. en sevdiğim ilaç olabilir kendisi.
- fayfim
(09.01.14 10:52:38)

parasetamol bağımlılık yapmaz, etkisi de vardır (diğer ağrı kesicilere göre daha düşük olabilir ancak iv parasetamolle 39.7 derece ateşin kısa süre içinde 37 küsüre inmesi bu etkinin başlı başına bir kanıtıdır)
diğer ağrı kesicilerin bir çocğunun mide açısından yoğun yan etkileri vardır, parasetamolün yoktur
gebelerde kullanım önerisi de gelişmekte olan bebekte yan etkisi olmadığıdır. diğer ağrı kesicilerin yan etkisi var
diğer ağrı kesicilerin bir çocğunun mide açısından yoğun yan etkileri vardır, parasetamolün yoktur
gebelerde kullanım önerisi de gelişmekte olan bebekte yan etkisi olmadığıdır. diğer ağrı kesicilerin yan etkisi var
- la noix
(09.01.14 11:58:38)
1