zehirlenir miyim?

biraz önce son kullanma tarihi 20.01.2014 olan beyaz peynir yedim. ama çook önce alınıp açılmış bir peynirdi. yani ağustos falan. ağzımda ekşi bir tat hissediyorum. son 10 gününde ağustostan beri yemediğim peyniri niye yediysem. birşey olur mu? sanki midem de yanıyor gibi o psikolojik olabilir. ama gerçekten midem çok az yanıyor gibi.

ağustos mu? bence zehirleniyor olabilirsin.

  • we miss freddie mercury  (09.01.14 01:39:56)
ağustos'ta açılmış derken? ciddi olamazsın?

sizin buzdolabına national geographic ekibi belgesel çekmeye gelebilir çat kapı haberiniz olsun.
  • mea maxima culpa  (09.01.14 01:54:55)
ne kadar yediğine bağlı.. peynir dediğin şey zehirler zehirlemesine de, sen bir kalıp bozuk peyniri öyle kahvaltıda yer gibi yiyemezsin zaten, kokusu bayıltır adamı.. az biraz yediysen sıkıntı yapma, en fazla ishal yapar.. ama deidğim gibi bir kalıp bozuk, kokuşmuş peyniri kokusunu almadan mideye indirdiysen eğer, hemen acile doğru yollanman gerekiyor..

  • lake of the hell  (09.01.14 01:55:43)
bence tik atma, git midemi boşalt, yoğurt falan ye, varsa evdekilere haber ver, durumunu kontrol etsinler. aman diyim.

  • we miss freddie mercury  (09.01.14 02:00:28)
kokusu filan nasıldı?

aslında şimdi pastorize edelim derken öyle işlemlerden geçiriyorlar ki yoğurtlar, sütler hiç bozulmuyor neredeyse. içindeki yararlı zararlı ne kadar bakteri-organizma varsa öldürüyorlar.

mc donalds tan alınan hamburgerler senelerdir en ufak bir bozulma-küflenme olmadan duruyor.
  • mea maxima culpa  (09.01.14 02:02:39)
yahu eğer zehirlendiysen ne işin var burada, madem eminsin? ya parmak atıp kusmaya çalış -ki peynir artık kana karışmaya başladığı için bunun da pek faydası kalmadı- ya da koş git en yakın acile.. bu zehirlenme işi şakaya gelmez, tık diye gidersin bak..

  • lake of the hell  (09.01.14 02:06:37)
otur klozete. altlı ve üstlü çıkarma gecesine hoşgeldin, minimum 16 saat.

  • pain of liberation  (09.01.14 02:08:30)
arkadaslarına haber ver bari.

  • we miss freddie mercury  (09.01.14 02:10:16)
ağzını parmaklayıp kus. birazdan ishal de başlar zaten. sonra inceden bir soğuk soğuk terleme. alttan üstten boşaltınca rahatlarsın korkacak bir şey yok

  • zombie0  (09.01.14 02:18:37)
baba direk fare zehri içmişsin sen ya.. az yediysen ishale bağlar.. onun dışında sanmıyorum bir şey olsun.. kusmaya çalış..

  • synche  (09.01.14 02:52:38)
bence çok yaşamazsın sen. maks 2 saat diyeyim.

  • yenidengelseydimhayata  (09.01.14 02:55:01)
Insan 5 aylik peyniri yer mi ya? Bir kere o kuflenmeden 5 ay nasil durmus. Hani durmus kokusu tadi hay allahim midem bulandi resmen.

  • bilan  (09.01.14 09:20:10)
hastaneye gittim 4e doğru :/ teşekkürler

  • mısır  (09.01.14 13:25:17)