İzlediğiniz en iyi 3 şey (ya da en iyi şeyler)

sadece film, dizi değil. her şey olabilir. bir manzara, birinin gülüşü, bir sokak gösterisi, bir müzik klibi vs..

ilk 3'e film veya dizi giriyorsa yazın tabii...

edit: soru zor mu? ilk 3 şeklinde liste çıkmıyorsa kafanıza göre yazın bişeyler o zaman...

yıllar önce ankara'daki bir fırtınadaki çakan şimşekler.

terasta sevgilimle oturup şimşekleri izleyip gök gürültüsünü dinlemiştik. şahane şimşeklerdi ama, kocaman kocaman.
  • inawen  (08.01.14 19:31:48)
1- Yanilmiyorsam Harvard'daki bir hocanin yanlis hatirlamiyorsam ahlak hakkindaki dersi. Dersi Youtube'a yuklemistlerdi, ordan izlemistim. video: www.youtube.com

2- Yazliktayken her sabah balkonda kahvalti yaparken onumuzden gecen yunus surusu, arada sirada akrobasi hareketleri de yaparlardi :)

3- Herhangi bir noktadan Bogaz'in goruntusu.
  • ruhi mucerret  (08.01.14 19:37:21 ~ 23:06:25)
  • mutantking  (08.01.14 20:13:10)
geçenlerde izlediğim bir klip vardı, aslında klip de değil, bir düğün töreni, çiftlikte yaşıyorlar ve ne bileyim, kıyafetleri falan hep kendileri dikmişler, saçları makyajları vs kendileri yapıyorlar, aile arasında kır düğünü gibi bir şey, bir de müzikle beraber yüklemişlerdi, çok güzeldi. linkini bulursam eklerim.

şu aralar sherlock'u tekrar baştan izliyorum, çok şahane yaa bu sefer durdura durdura izliyorum.

3.ye 3 şey koyucam, hilekârım: death note, bleach, avatar the last airbender
  • pasp  (08.01.14 20:16:33)
yaya akımının yoğun olduğu bi caddede yolun diğer tarafına geçen kedi için insanların durup beklemesi. Kedinin kuyruğu havada dans ettirerek 'çok da umrundasınız kodumun insan sürüsü' bakışı atması.

Sabah güneş doğarken bulutların kırmızılığı. Bunu fark ettikten sonra alarmı erteleyip uyumak yerine kalkıyorum hemen yataktan.

Tarih hocam. Tarih belgeseli izler gibi izliyorum adamı.
  • uepuey  (08.01.14 20:17:20)
1 - 26 temmuz 2013 iron maiden konseri
2 - wristcutters: a love story
3 - lost
  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (08.01.14 20:19:35)
1. Breaking Bad final bölümü (tam beklediğim gibiydi baya tatmin oldum.)
2. Youtube'da bi video vardı. Kızın teki saç maşasıyla bişey göstermeye çalışırken saçını maşada kalıyodu. Altıma sıçmıştım gülmekten.
3. Hobbit - The Misty Mountains Cold sahnesi.
  • nec12  (08.01.14 21:17:39)
böyle best of sıralamalarını hiç yapamam ama aklıma gelen 3 güzel şey.
-the office dizisindeki jim&pam düğün sahnesi www.youtube.com
- bu dünyaya gelmiş en güzel varlık www.youtube.com (fangirl was here :p)
- izlediğim en hoş filmlerden biri de stand by me olsa gerek.
  • feykalade  (08.01.14 21:25:06)
1-ben dizi yazacağım; battlestar galactica neredeyse herşeyiyle mükemmele yakın,oyunculuk,efekt,atmosfer ve de hikaye.
2-kar kürenirken vadiden saçılan karlar basit gibi ama o görüntüyü dakikalarca izlemek isterdim mest olmuştum.
3-The big bang theory.
  • WrAiTh  (08.01.14 21:26:44 ~ 21:27:08)
ha, bir de şey eklemek istiyorum, geçen yaz sabah 4 gibi pansiyona varmıştık da giriş yapamamıştık, ben de sahilde uyumuştum pansiyon açılana kadar, çok da güzel bir koydu. o koydaki güneşin doğuşu çok güzeldi, hiç öyle yattığım yerden izlememiştim.

gene bir yaz tatilinde, kumsalda yatıp yıldızları seyretmiştik arkadaşlarla, o da güzeldi.

bir de, gene yaz mevsiminde ama bu sefer evde, bir de benim oturduğum yerde puhu kuşu çok olur, puhu kuşları eşliğinde sabahı karşılamıştım gene.

aslında düşününce daha çok var da, şöyle 3 şeyle sınırlamayın ya, nolurrrr :/
  • pasp  (09.01.14 09:46:06)
fındıkkıran balesi.

o anki içimdeki duyguyu anlatmam mümkün değil.

bu duyguyu bir daha ancak kuzey ışıklarını izlerken hissedeceğimi düşünüyorum.
  • kedidir o kedi  (12.01.14 15:59:08)