Çevrenizde yaşlı öğrenci var mı?

Bölümümde afla gelen 60+ 2 kişi, 1 tane de LYS ye girip kazanan 50+ 1 kişi var.

50 yaşındaki amca baya hırslı. Geçen gün ben 4 sayfa yazdım çıktım o hala devam ediyordu. Benden fazla yazmıştı.

Bunların dışında yine geçen gün Ali Çatalbaş ı gördüm okulda. O da 50 küsürmüş afla gelmiş.

Var mı sizin de böyle tanıdıklarınız. Gördüğüm kadarıyla daha bi hevesli oluyorlar.

bizim fakültede afla gelen 38-40 yaşlarında birii vardı evli,çocuklu.
hocaların birinin sınıf arkadaşı çıkmıştı hatta derste hoca ''aa ben sizi tanıyorum'' diye herifi deşifre ettiydi bi de.

acayip azimli ve başarılıydı.
  • neferkitty  (08.01.14 17:09:05 ~ 17:09:16)
halihazırda teknisyen olarak çalışan ve yükselmek için mühendislik okuyan 1-2 abimiz var.

hem meslek lisesi ya da 2 yıllık mezunu oldukları için sağlam bilgileri, hem de yıllarca çalıştıkları için tecrübeleri var. teori derslerinde de çok çalışıp güzel notlar alıyorlar. lab.'larda falan zaten yakınına oturanları ihya ediyorlar.
  • repins  (08.01.14 17:13:55)
bizim dönemde 2 erkek 1 de bayan var bu durumda. bayan olan kaldı ama amcalardan bir tanesinin ortalaması benden yüksek, cidden dediğin gibi bayağı hevesli.

  • doxanikee  (08.01.14 17:49:37)
bi üst dönemde 45-50 yaşlarında bi abimiz vardı, afla geldi, şimdi van'da görev yapıyor

bizim dönemde de hem güvenlik görevliliği yapıp hem de okuyan bi abimiz vardı, o 30lu yaşlarındaydı. hatta mezun olduktan sonra tvlere falan çıktı ehehehe

ilk abi baya hevesliydi de ikincisi o kadar değil :)
  • la noix  (08.01.14 17:52:48)
Var. 55-56 yaşlarında. Ama sınava mınava girmemiş. Aftan yararlanmış.
İTÜ'de mimarlık okuyor şu anda.

  • İsmail Abi  (08.01.14 19:06:08)
1 tane abla var eski siyasilerden. 6 senedir ayni dersi aliyor :D

  • osuruklu  (08.01.14 19:52:54)