[]

Kot Pantolon Tavsiyesi

Şu ana kadar hep Mavi'nin sanırım ismi Hunter olan modelini aldım. Bacaklarım belime göre çok kalın. Bu model iyi oturuyor ama Mavi'nin kalitesini beğenmiyorum. Kumaşları çok kötü. Bu kalıpta üreten önereceğiniz markalar var mı?
 
wrangler,lee cooper


  • allstar  (08.01.14 12:38:20) 
kesinlikle diesel. mavi, jean urettigini sanan merter markasi baska bir sey degil.


  • bigl0rd  (08.01.14 12:43:26) 
lee +1 veya levi
mavi harbiden merter markası ya :)

  • seyduna6687  (08.01.14 12:48:16) 
tommy


  • sevisgenturk  (08.01.14 14:34:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.