[Emlak] Satılık dev arsa için nereye ilan verilse?

90 dönüm kadar, sanayi bölgesinde, deniz kıyısında imara açık arazi var. 20.000.000 TL kadar fiyat biçiliyor. Bu arsayı satmak için
sahibinden.com
emlak.net
emlak.com

harici nerelere ilan verebiliriz? Satılma ihtimalini nasıl arttırabiliriz?

  • ezeriko  (07.05.09 13:34:27)
niye hepsine de vermiosn?

  • jadle  (07.05.09 14:03:14)
bu büyüklükte bir arsayı bu rayiç bedelle ancak aklında herhangi bir yatırım planı olan büyük şirketler alabilir. O da ilan yoluyla olmaz bu işi yapan profesyoneller vasıtasıyla olur. Sanayi odalarına ve mesleki bazı gruplara , sektörlere yönelik ilan verin. Ayrıca sanayi bölgesi derken , bacalı sanayi mi? bacasız mı? Yakında liman var mı, ortalama deniz derinliği ne kadar ? Bunlar da önemli sorular.

  • justaddwater  (07.05.09 14:29:43)
  • pichoscosama  (07.05.09 17:26:05)
Nerede bu arsa? Ve gerçekten 20.000.000 TL mi, 20.000 TL mi? Çünkü 20.000 TL ise emlakçıya ilan vermene gerek kalmayabilir (alıcı bu satırların yazarı olabilir zira), 20.000.000 TL ise emlakçıyla satılmaz kolay kolay sanki.

  • Yudheyn  (07.05.09 17:32:50)
@jadle/ veriyorum ki zaten?

@justaddwater/ ilan yoluyla bişey çıkacağından pek ümitli değilim ben de. Sanayi odalarına faks çekebilrim. esleki gruplara ve sektörlere yönelik nasıl ilan verebileceğim konusunda yardımcı olabilirsen sevinirim. Ayrıca arsa İzmit körfezi'nin doğu ucunda, bilenler için Vezirçiftliği mevkiinde, İzmit şehir merkezine 4-5 km mesafede, Sanayi Sitesinin dibinde. yakındaki limanlar izmit, yarımca evyap felan. Sanayi tabi bacalı oluyo bu durumda :)

@Yudheyn/ 20 milyon lira abi, 20 trilyon eski parayla. pazarlığa açığız ama. kısmi satış da olabilir. emlakçıyla ilanla olmaz kolay kolay da böyle bi arsayla ilgilenebilecek kişi/kuruluşlara ulaşmanın yolunu arıyorum zaten.
  • mabl  (07.05.09 18:37:23)
sahibinden koma falan ilan verirken direk telefon falan vermeyin randevu alınız tarzı şeyler yazın daha etkili oluyor bu kadar yüksek fiyatlı şeyleri satarken.

  • buffy de vampir sayilir  (07.05.09 20:02:35)