Yıl Olmuş 2014 Hala Facebook'ta İlişki Durumu Yapanlar Var

der misiniz? Çok mu malca artık ilişki durumu yapmak FB'de sizce?

hayır demem. gayet de yapılabilir.

yapanı da eleştirmemek gerek yapmayanı da. tercih meselesi.
  • halitkin  (07.01.14 00:30:11)
evet derim. ama sen bana bakma.. "yıl 2014 olmuş hala facebook kullananlar var" da derim.

  • nax  (07.01.14 00:30:20)
yoo. işin gerek boyutuna girersek facebook başlı başına gereksiz.

  • damla cikolata  (07.01.14 00:30:34)
her zaman malcaydı.

  • Ufuk  (07.01.14 00:32:20)
yıl 2014 facebook kullanan mal kaldı mı?

  • tarıkbinziyad  (07.01.14 00:45:18)
inciswf.com

diyenler mal bence. bize ne kimin ne yaptığından.
  • xenophobe  (07.01.14 00:52:07)
ilişki durumunu ben kullanmam ama kullananı da yadırgamam, onun tercihi. illa bakmak zorunda değilsin. sosyal paylaşım sitesi orası, sitenin olayı o yani. adam istediğini paylaşır, hoşuna gitmiyorsa silersin veya bakmazsın bu kadar basit.

yıl 2014 facebook kullanan kaldı mı diyenler var bi de. ben de yıl 2014 hala bir sosyal medya kullanmayan var mı diyorum. asosyal veya teknoloji düşmanı ya da eski toprak değilsem neden kullanmiyim. ciddi anlamda pek iyi gözle bakmam kullanmayan kişiye, ilk izlenim olarak.
  • tembel sinefil  (07.01.14 01:00:59 ~ 01:02:46)
Facebook'ta ilişki durumu güncellemesi yapılmasını malca bulan insanların yüzük takmayı da malca bulması gerektiğini düşünüyorum. Zira ikisinin de temeli aynı. Kültürümüz değişiyor. Eğer yüzüğü takmışsan ve Facebook'tan ilişki durumunu nişanlı yapmamışsan iki tarafın ailelerinin bile karışabileceği tatsızlıklar yaşanabiliyor.

Eskiden liseli sevgililer yüzük takarken şimdi Facebook'tan ilişki durumu güncelliyor.
  • armagan  (07.01.14 02:19:18)
facebook'un belirli bir kullanım kılavuzu yok. isteyen istediğini yapar. bu kadar büyütmek bence bir hata.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (07.01.14 06:32:37)
@hayley williams ile evlenecek genc belirli bir kılavuz yok mu? çoktan oluşmuş ama senin haberin yok!

27 yaşındayım. 22 yaşında bir kız ile görüşmeye başladım.
Dolaylı değil, direk istedikleri;
Facebook paylaşımlarımı görme talebi,
Birisi beni facebook'ta etiketlediğinde başkalarının görme engelinin kaldırılması,
Masada ki telefonumu kurcalama talebi,
İlişki Durumu güncellemesi,
Facebook kapak fotoğrafımın değiştirilmesi,
Gün içerisinde uzun uzun telefon konuşmaları,
Güzel mesaj bekleme talebi,...

Bunlar böyle gidiyor. Eğer mesaj yollamamışsam niyet tahmini yapıyor.
Mesajın sonuna smiley eklenmişse her şey yolunda, sorun yok.
Smiley yoksa o gün terör esecek biliyorum.

Dedim ki "dene". Ama ne kadar sürer bilmiyorum. Diğer yandan buluşmalarımızda açık açık bu tarz şeylerden rahatsız olduğumu söylüyorum. O da anlıyor ve kabul ediyor! Denemeye devam...
  • cliquot  (07.01.14 08:49:09)