sutyenden çıkan teller ?

şimdi bu sorum bayanlara geliyor, tabi cevaplamak isteyen erkekler varsa hayır demem :) telli sutyenler bir süre kullanıldıktan sonra -çamaşır makinesinde yıkandığından olsa gerek- teller çıkıp batmaya başlıyor. Ki telleri çıkarayım desem garip bir forma bürünüyor ve işlevselliğini yitiriyor. Bu duruma çözüm nedir sizce? Elde yıka demeyin zor oluyor.

kaliteli farklı markalar deneyebilirsin... bazı firmalar, tellerin o çıkan sivri yerleri yerine yuvarlan bir şey olanını yapıyorlar o zaman çıkmıyor teller...
bir de her şeyin ötesinde sütyenlerimizi elde yıkayalım, o tellerin ötesinde kalıbının bozulmasına neden oluyor çamaşır makinesi...
balen sanırım onun adı bu arada... balensiz sütyen de var kullanılabilir?
  • ilse  (07.05.09 00:06:34)
teli olmayan ama destekli sütyenler var. la senza'da bulabilirsiniz. telin batması ya da paslanıp sütyeni pas lekesi yapması gibi sorunlar da ortadan kalkıyor.

  • kahvegibi  (07.05.09 00:08:11)
telleri çıktığı yerden dikin(geçici bir çözüm ama=/)
bir de şöyle bir ürün var denemedim henüz: www.hizlial.com
elde yıkamak zordur ama yıpratmaz.
  • neverending nightmare  (07.05.09 00:08:43)
urun.gittigidiyor.com bu linktekinden aldım fakat hemen kırıldı.

  • nesenbilneben  (07.05.09 00:12:03)
bunların tülbent gibi ve ağzı fermuarlı olanları da var, onlardan bulun.

  • quasiromantic  (07.05.09 01:41:33)
bunun büyük olanları var böyle kutu gibi. terlik için falan da kullanılıyor, onlardan alın.

  • surtunme kuvveti  (07.05.09 02:14:06)
cama$ir makinasinda yikama konusunda belki yardimci olur: (renklerine uygun olarak)yastik kiliflarinin icine atip yikayabilirsiniz. ben yaptim oldu : )

  • dolphingirl  (07.05.09 11:08:23)
sütyen kalitesi belirleyici bi olaydır o tel fırlaması. kaliteli sütyenlerde asla olmaz.

  • cereal killer  (08.05.09 20:40:50)