Youtube'a ne Tür Videolar Yüklemeli

Arkadaş ne yapsam benim videolar izlenmiyor. Erotik içerik falan koyayım bizim millet böyle şeyleri sever dedim olan aboneleri de kaybettim. Kedi, köpek komik hayvan videoları atıyorum 10-15 izlenme sonra ilerlemiyor. maç, film, müzik yüklemek de telife giriyor. Ne yapmalı?

youtube, turkiye'de cok aktif kullanilan bir sey degil. yani tabii ki millet acip kedi videosu izliyor ama subscriber bulmak filan youtube'a bayagi zor zaten. acikcasi binlerce subscriber sahibi hicbir turk kanali bilmiyorum.

edit: oha varmis lan. turkiye'deyken cok izlemiyordum youtube ondan bilmiyorum sanirim.
  • fortisvita  (06.01.14 17:15:54 ~ 20:42:06)
gameplay kanalları çok takipçi alıyor sanki.binlerce subscriber'lı türk youtuberlardan bazıları için bkz:

www.youtube.com
  • deletesystem32  (06.01.14 17:33:25)
oyunlara da çok yabancıyım. en son fifa 2002 world cup oynamıştım. bazı oyuncularda top altın oluyordu hani o oyun. ondan sonra da oynamadım. şimdi bilmediğim bir konuya da girmiyeyim. baktım da adamların ayrı bir dünyası var.

  • wertyu  (06.01.14 17:42:37)
etiketlerini doğru seçiyor musun?

bir de memeli video bloglar işliyor.
  • utkucbkc  (06.01.14 18:20:21)
kendin ol. kedi videosu nedir ya? kedi videosu koyacaksan kendin çekeceksin. zaten milyon yerde çıkan videoyu ben napayım. kendin ol derken... bi hobin yok mu? bisiklet? ben taktım gidona kamerayı. mersini dolaştım koydum. izmirde körfezde video çektim. yine izlendi. 100.000 olmadı belki ama izleyen izliyor işte..

  • ben smyrna  (06.01.14 18:22:19)
iyi şekilde sunarsan her şey izlenir ya. o akdar da odun bi kitle yok türkiyede, arkadasların dedigi giib oyun vlog'ları deli gibi view alıyor. felsefe konuşan, bilim konuşan vlog'lar da var youtube'da türkçe olarak. sizinle benzer konudaki bloglara vs. videolarınızn linklerini atabilirsiniz, facebook sayfalarına falan ya da. bi şekilde pazarlamanız lazım yani kendinizi, başka türlü sadece keyword'le zor.
tabii bunlar özgün videoların için geçerli, @ben smyrna +1 yani.

  • hjarteblod  (06.01.14 20:05:16 ~ 20:05:44)