Duyuruda yazdığınız cevaplara TİK atılmayınca uyuz oluyor musunuz?

ben oluyorum. eğer birileri mesela benim açtıgım bir başlığa yazsa, ne yazarsa yazsın tik'ini koyuyorum. obsesifliğim mi depreşti yine bilemedim :/

buna tik atmazsan ağlarım mesela :(

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (05.01.14 21:48:14)
  • ermanen  (05.01.14 21:49:52)
ciddi bir şekilde cevaplamışsam tiklenmezsem uyuz oluyorum,
Bazılarının tik atıp atmaması pek bağlamıyor orası ayrı.
Bazılarıda işine gelmeyen cevapları tiklemiyor onlarada uyuz oluyorum.
  • basond  (05.01.14 21:50:23)
rahatsız edici.

  • rock n roll  (05.01.14 21:50:27)
evet oluyorum. inceliksiz insanlar beni üzüyor...

  • akare  (05.01.14 21:50:35)
hayır.

  • xenophobe  (05.01.14 21:50:46)
üzülmüyorum ama garipsiyorum hatta bazen sorasım geliyor çünkü bir ton insan kafa yorup yardımcı olmaya çalışıyor eleman o tiki atmıyor, hayır duyuru'nun konsepti bu yani birileri bir şey yazar, yardımcı olabiliyorsa o cevap tik atılır bu kadar basit. asıl mesele tik atılmadığında sanki adam açıp bir daha okumamış gibi de hissettiriyor eğer bir şey yazmamışsa.

eksiduyu.ru misal bu da işine gelmeyen cevaba tik atmayan bir genç.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.01.14 21:51:21 ~ 21:52:55)
hayır. kedimin suratıma osurması kadar bile rahatsız etmiyor.

  • [silinmiş]  (05.01.14 21:53:23)
çok üzülüyorum yapmayın böyle şeyler.

  • lionel andres  (05.01.14 21:54:42)
çok yönlü düşünmek lazım. acaba soru sorulduktan ne kadar süre sonra cevap verilmiş ve siz cevap cevap verdiğiniz esnada soran kişi belki online olmayabilir, belki bir kaç gün sonra görebilir ve tik atabilir. oluyor çünkü bende de bazen böyle şeyler.

diğer taraftan şöyle bir durum daha var, acaba verdiğiniz cevap soran kimseyi tatmin ediyor mu ? bazıları öyle saça sapan cevaplar verebiliyor ki konudan tamamiyle uzak olması bir yana laf olsun çorba dolsun kafasıyla yazılmış olabiliyor.

ben genellikle emek vermiş alaka göstermiş olmasından dolayı ' eğer gerçekten de laf olsun diye yazmamışsa tabii ' tik atmaya özen gösteririm. ama cevabıma tik atılmış atılmamış çok da umursamamak gerekir diye düşünüyorum. bazıları öyle ki, online olmadığım konumdayken göz atarken sorulara benim soruma cevap verildiğini görüyorum ve sonra giriş yaparım tikini atarım diye düşünürken bir de bakıyorum ki adam cevabını silmiş. demek ki alınmış diyoru ister istemez. gerek yok bence böyle şeylere...
  • mahseryerikalabaligi  (05.01.14 21:57:25)
hele bunun gibiler . adam hiç bir cevabı beğenmemiş. kendi yazmış kendi oynamış.

www.eksiduyuru.com
  • utkucbkc  (05.01.14 22:00:33 ~ 22:01:11)
  • japon askeri  (05.01.14 22:05:39)
bakın duyurunun yardım sayfasında ne yazıyor iyi okuyun:

"Cevap sizi tatmin ettiyse, sol tarafta bir kutucuk var. Bir zahmet işaretleyin, çok eğlenceli oluyor. Cevap doğru değilse formalite icabı işaretlemeyin; hem ayıp, hem de kendinizi kandırmış olursunuz."

ne diyor formalite icabı, sizi tatmin etmeyen cevabı işaretlemeyin diyor. ama yoook duyuruda tam tersi benimsenmiş, cevabı tiklenmeyen adam sanki anasına bacısına sülalesine gelmişine geçmişine geleceğine küfretmişsin gibi davranıyor.
  • birisi.  (05.01.14 22:06:20 ~ 22:06:51)
@utku, çok güldüm yeminle ne güzelmiş o öyle ya :D
cevap: öyle takmıyorum ama atılsın yani.niye atmıyorlar cidden ya?

  • uzunuzunilgi  (05.01.14 22:09:19)
bence şunu bi düşünmelisin.
(bkz: obsesif kompülsif kişilik bozukluğu)

  • dafaiss  (05.01.14 22:16:58)
ben yazdığım cevabı siliyorum, bir dahada cevap yazmıyorum o kullanıcıya.

  • killerbee  (05.01.14 22:18:27)
dun normalde adamin hayatta bulamayacagi bir sarkiyi (sozlerini bilmiyor, tarzi bilmiyor, soyleyeni bilmiyor, yili bilmiyor- sadece klibini cok az hatirliyor, meshur degil) 2 dk icinde buldum. hatta ozel mesajla baskalarindan tebrik bile aldim ancak kendisi hala tik atmadi. ona bozuldum bir tek.

  • little miss rejectee  (05.01.14 22:34:51)
cevabım işine yaradıysa tik koymalı fakat tik koymayıp özel mesajla teşekkür edecekse başımın üstünde yeri var. böylesi daha güzel.

  • papillon7  (05.01.14 22:36:08)
Bir yorum sorusuna tik atılmayınca çok etkilenmiyorum da bir bilgi sorusu olunca "Ne oldu, görmedi mi? Zamanında yetişemedim mi?" diye tedirgin olduğum oluyor.

  • aychovsky  (05.01.14 22:38:40)