Siyah Defter - Beyaz Kalem

Hediye etmelik güzelini nereden bulabilirim acaba?
D R veya Nezih'te var mıdır?

  • gördüğünüze inanın  (05.01.14 13:07:46)
vardı, vardır...

  • senbanabakma  (05.01.14 13:08:44)
DnRda da nezihte de kesin vardır.

  • dream state  (05.01.14 13:09:18)
ben bir adet a5 defter 60 ya da 80 yaprak bir adet stabilo olsa gerek beyaz tükenmez kalem (gel ama gayet güzel yazıyordu) kadıköyde akmardan almıştım. 20 falandı sanırsam. daha da çeşit vardı.

  • wiillii  (05.01.14 13:13:03)
blogspot linkinde gösterilen defterin aynısını geçen yıl alakasız şekilde kıyafet satan bir dükkandan almıştım, eleman bu defterlerden birkaç tane almış orada satıyordu. 20 liraydı fiyatı. kalemlerinden yoktu hepsini kendine gaftilemiş ama tek de satılıyor kalemler. 15x10 gibi bir ölçüsü var, arka kapağın iç kısmında da zarf gibi bir bölüm. kesinlikle tavsiye ederim aklım çıktı ilk gördüğümde -normalde akıl çıkarıcı bişey değil ama çizen bünye olunca delirmemek elde değil-

ayrıca d&r'ın sitesinde de mağazalarında da deffter marka ürünler var. illa ki vardır bu defterden de.

www.dr.com.tr
  • rakunzelll  (05.01.14 13:20:16 ~ 13:23:01)
Moleskine + lamy

  • esenboga  (05.01.14 17:47:29)