LimeWire yaşıyor mu?

Sanırım 4 sene kadar önce yasaklanmış mıydı ne olmuştu. Ondan beri doğru düzgün mp3 indiremez oldum. Hala var mı limewire?

var galiba ama yasal olarak iş yapmıyor diye biliyorum. crack'li olanları cirit atıyor warezlerde.

  • rhollor  (04.01.14 20:49:50)
Gunumuzde en rahati tabii ki torrent fakat herhangi bir nedenden dolayi onu kullanmak istemiyorsaniz -kullanin ama- size onerim Groovesquid isimli harika program. Grooveshark'daki herhangi bir sarkiyi indirmeye yariyor, album ismiyle falan da arama mumkun.

  • common of demons  (04.01.14 21:27:42)
birkaç sene önce kapandı diye biliyorum hatta cok yuksek meblağlarda cezalardan bahsediliyordu

  • Ezequiel  (04.01.14 21:31:05)
artık tüm dünya spotify kullanıyor. türkiye'ye de geldi yasal olarak 2 ay önce. aylık 10 tl veriyorsun, istediğin şarkıyı indiriyorsun. playlistler falan da var. ancak mp3 olarak değil, kendi programı aracılığıyla. akıllı telefonun varsa oraya da kurabiliyorsun.

  • youshookmeallnightlong  (04.01.14 21:58:08)
uğraşmayın arkadaşım turkcell muzik gibi mecralarda 50 sarkıyı 5 liraya indiriyorsun hem emeğe de saygı olmuş olur

  • sevisgenturk  (04.01.14 23:29:09)
tek tek mp3 indirmek için ben yıllardır youtube kullanıyorum.

  • materyalist imam  (05.01.14 01:05:48)