Sakallı Erkek vs Sakalsız Erkekte Kazanan İstisnasız Sakallı Olan Mıdır?

Yaklaşık 4 senedir sakallı dolaşan bir adamdım dün geceye kadar... Eski fotoğrafımı gördü bir kız, diğerlerine de gösterdim tutturdular tıraş ol falan. Ben de gaza geldim tıraş oldum ve bütün hatunlar aşırı beğendi. La normalde benim bildiğim hatunlar sakalı daha çok severdi. İstisnalar oluyor mu böyle, güveneyim mi bunlara:/

tipe göre değişiyor. bazısına karizma katıyor, bazısını da at hırsızına çeviriyor. sen bir süre sakalsız devam et bakalım.

  • zgrydn  (04.01.14 11:51:16)
bence eğer sakal bir adama yakışıyorsa (ve bu durumdan hoşnut kendini o şekilde iyi hissediyorsa) kesmemelidir. burda bahsi geçen sakal kirli sakal değildir yalnız, zımpara kağıdı modundaki yanaklardan zannetmiyorum ki hoşlaşan bir hatun çıksın.

  • nwnd  (04.01.14 11:53:00)
Guvenme derim ama tabi caps olaydi, bilemedim simdi.

### bu arada, boyle uzun sure sakalli takilan yigitler birden parlayinca hic hos olmaz. Sevmezuk.
  • cecilia  (04.01.14 11:53:16 ~ 12:11:42)
böyle sorular tek bir örneklem üzerinden sorulduğunda caps olmaması soruyu anlamsız kılıyor. bence sakalsız daha iyisin :D

  • 9kuyruklukedi  (04.01.14 11:55:22)
sergio rodriguez gibi 4 sene sakal mı uzattın 5 metre anlamadım

  • blossom  (04.01.14 11:57:37)
Caps ver sonra silersin!

  • old possum  (04.01.14 12:00:26)
yüz tipine göre değişir evet, caps alalım \o/

  • neyleyim  (04.01.14 12:03:54)
sakal kesinlikle büyük gösteriyor burda anlaşalım. baba gibi gözükebiliyor erkek. :) yakışana da çok güzel yakışıyor ayrıyetten caps ver +1

  • kakao  (04.01.14 12:07:49)
capsler geldi

scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net

scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net

@cecilia 4 sene diyorum 4:( dün odasına girdiğim kız çığlık attı tanımadı beni. bir başka kız da benle konuşmaya devam etti konuşmanın yarısında çığlık attı kimsin lan tarzı. ama ortak noktaları "sakalsız" daha iyi olduğum.
  • ack3000  (04.01.14 12:13:24 ~ 12:14:48)
ha bu arada beğenenlerin hepsi yabancı hatunlar. sakallı halim fazla muslim/oryantalmiş. o yüzden böyle istisnasız hepsi beğenmiş de olabilir. ama bunun türkiye'si var... türk kızlarının da görüşünü alayım istiyorum.....

  • ack3000  (04.01.14 12:15:42)
Sakallisakallisakallisakallisakallisakalli

## muslim degilse de oryantal oldugun dogrudur, zira koordinatlar itibari ile de oryantaliz. Oryantal severiz. Hedef kitlen oryantalse sakal anacim.

Ha yok, yere batsin turk kizi da orysntali de diyorsak, parla tavuk kici gibi, bence no poroblem.

Amma butun bunlardan bana ne karsim, ben kendim icin birseyi yaparim, arada kaldim hangisi daha guzel diyorsan, sakal cocugum. Sakal yavrucum. Sakal yani, duyan duymayana duyursun.

Ve evet, kisa sac + sakal
  • cecilia  (04.01.14 12:17:20 ~ 12:26:36)
sakalsız daha fresh görünüyorsun ve çene hatların daha çok ortaya çıkıyor. sakallı da iyi ama.

  • 9kuyruklukedi  (04.01.14 12:19:33)
Sakalsız halin çok daha iyi. "Türk kızıyım".

  • old possum  (04.01.14 12:21:44 ~ 12:22:21)
ben sakaldan nefret ederim ama senin sakallı halini daha çok beğendim. kısa saçı da daha çok yakıştırdım, onun da etkisi olabilir.

  • quasiromantic  (04.01.14 12:22:23)
sakalsız kal,katıldım arkadaşlarına.türk kızıyım zaten yine de belirteyim.
ayrıca tipe göre değişiyor sakal yakışma yakışmama durumu evet.

  • uzunuzunilgi  (04.01.14 12:22:30 ~ 12:24:02)
sakalsız.

  • bir ileti paylastim  (04.01.14 12:22:51)
tam tahmin ettiğim gibi sakalsız zımpara mode on, yapmayın etmeyin böyle. hem hatunlar diyorsunuz, beğensin diyorsun hem de zımpara kağıdından hallice dolanıyorsunuz. çık çık çık

kısa saç+sakal kombinasyonu tamamdır, çok sıkılmadıkça şaşma. ama en onemllisi aynaya baktığında seni mutlu edecek şekilde takıl.
  • nwnd  (04.01.14 12:27:17)
ben sakalsız halini daha çok beğendim.
kesmekle iyi yapmışsın bence. biraz da böyle kullan, sonra gene salarsın icabında :)
değişiklik iyidir.
  • neyleyim  (04.01.14 12:28:13)
sakalsız 4 sene önceki halin mi? biraz çocuksu göstermiş. saçın da etkisi var daha iyi bi saç modeliyle daha iyi olur.

bu arada "böyle daha yakışıklısın" diyen hatunlar arkadaşın ve kuzenlerinse asla inanma! onlar cici çocuk, daha şirin göründüğün haline yakışıklı derler ama kendileri gider daha seksi erkeksi bulduklarına aşık olurlar. sevgiline veya tarafsız birilerine sor bence.
  • r_u_h  (04.01.14 12:45:18)
sakallı daha iyi.

  • kakao  (04.01.14 12:51:56)
Sakalsız diyorum her zaman demem. Gözlerin çıkmış ortaya.

  • amelie poulain  (04.01.14 13:00:03)
Sakalli haline hollywood a git, bir filmde dublor olarak ise almazlarsa sarrrapsizin onde gideniyim.

  • gadanallah  (04.01.14 13:06:44)
gordugun gibi kafalar karisik, sen zaman zaman kes, zaman zaman uzat, nasil istersen oyle yap. ikisini de begenen var.

bana kalirsa sasirtmanin etkisi sakalli/sakalsiz probleminden daha onemli. biraz alistir sonra tekrar kes/uzat.

not olarak: erkek adamim
  • idexo  (04.01.14 13:08:24)
abi bu tamamen yakışıp yakışmamasıyla ve karşındaki kişiyle alakalı ya. yanlış anlama, sana demiyorum ama bazı gavatlar tek varlıkları sakal olduğu için sakalı kutsal bi' şeymiş gibi göstermeye çalışmıyorlar mı, uyuz oluyorum.

bunların tabii ki bir kısmı espri, şakalı komikli şeyler ama cidden sakalı olduğu için gurur duyan, bununla övünen adam var.

şahsen ben sakallıyken at hırsızına benzediğimi, temiz yüzlüyken çok sempatik olabildiğimi düşündüğüm için tıraş olmaya üşenmediğim sürece sakal bırakmıyorum.

etrafındakiler 4 yıllık sakalı kestikten sonra bile beğendiyse, sakalsız daha iyi görünüyorsun belli ki. "ben sakal istiyorum" dersen uzat. "aa iyi lan beğendiler" diyorsan böyle bırak.

"sakalsız erkek erkek değildir" diye bi şey yok, bunlar hep amariga'nın oyunları.
  • der meister  (04.01.14 13:10:59)
sakalsız net daha iyisin. bir daha sakal bırakayım deme.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (04.01.14 13:12:54 ~ 13:13:03)
sakalsız daha iyi. türk erkeğiyim.

  • zgrydn  (04.01.14 13:36:02)
sakal sevıyor muyum sevmıyor muyum tam karar veremedım ama sakallı halın daha hoş geldi.
sakalsız fotodakı kız yukselenı yengec olan bır koç burcu mu?

  • akare  (04.01.14 13:59:26)
YAV HE HE!
özgüvenin yoksa sakala ihtiyacın olabilir. bu kadar basit.

  • jemjum  (04.01.14 14:30:45)