Puzzlecılar bi bakın. Online nereden alışveriş yapayım?

Bir puzzle var yapmak istediğim.
tüm oyuncakçıları, avmleri dolaştım hiç bir yerde yok maalesef.
mecburen internetten alacağım.
,
3 yerde var;
1_Puzzle Galeri www.puzzlegaleri.com
2_Puzzle Depo www.puzzledepo.com
3_Puzzle Sepeti www.puzzlesepeti.com.tr

daha önce deneyimi olanlar bilgilendirsinler lütfen.
hizmet kalitesi vs...

Puzzlegaleri den aldım daha once. Acip linklere bakmadım teldeyim. Eger fiyat farkı yoksa al ordan. Dukkani zaten kadıköy de .

  • ykyt  (03.01.14 23:07:03)
herhangi bir sorun olacağını düşünmemekle birlikte eğer garanti olsun diyorsan birazcık fazla verip kendi sitelerinden sipariş verebilirsin. ;)

www.ksgames.com.tr
  • fikirsiz herif  (03.01.14 23:52:13)
@fikirsiz herif maalesef yapmak istediğim o değil...
linkteki üründe altta ve üstte şeritler halinde yazılar var ve panaromik o puzzle.

  • livaneli kadir  (04.01.14 00:12:06)
kusura bakma dikkatsiz davranmışım ;) sözlükten yukarıdaki sitelerin başlıklarına bakıldığında genel olarak sorundan bahseden olmamış. ama en çook entry de
eksisozluk.com ya girilmiş ;)

  • fikirsiz herif  (04.01.14 00:31:43)